Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ilyen szemét velem a...

Miért ilyen szemét velem a férjem?

Figyelt kérdés

Mondom neki,hogy szóljon a bölcsibe holnap reggel mikor viszi a gyereket,hogy később megyek majd a gyerekért.Errefel kiakad,hogy miért nem tudok menni érte időbe.És,hogy ő eddig se szólt soha a gondozónőknek,amikor később mentem.Most esett le,hogy ezért nem szeretnek engem a gondozónők...a férjem miatt...mert őnagyságának baromi nehéz reggel közölni a gondozónőkkel a dolgokat.Hogy lehet ilyen velem a férjem?Én mindig mindent mondok azon a héten reggel amikor én viszem a gyereket...

Lehet tényleg komolyan el kéne gondolkozni a váláson nekünk....semmi értelme már ennek a kapcsolatnak...már kapcsolatnak se lehet ezt nevezni.


2012. jan. 9. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elgondolkodtattó amit a férjed mond,hogy miért nem tudsz érte időbe menni?nem lehet hogy ő tudja miért?Bármikor amikor mész te a gyerekért elmondod,hogy ezért meg azért késöbb jössz érte,eddig is üzentél,de a férjed elfelejtette átadni.ilyenéárt meg ne add be a válókeresetet,mert ez igazából nem ok,.nem érv,csak dühít valami amit meg kéne beszélnetek.viszont ha felmerült benned a kérdés akkor te csak már okokat keresel,hogy alátámaszd a döntésed,az élet nem habos torta,muszály kompromisszumokat kötni,megbeszélni,elnézni dolgokat,mert igy különben lehetne 10 férjed is,mert mindenkitől el lehetne válni vagy 2*is.gondolt át,mert a gyerek jövője is a tét.viszont ha nem megy,akkor igen,tedd meg.de ne ezért mert ez nevetséges ok.
2012. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondja.
2012. jan. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a bölcsis nemszólás csak a jéghegy csúcsa, ezen akadt ki a kérdező, de nyilván csomó minden más van, ha azt mondja, ez már nem is nevezhető kapcsolatnak.


Addig is, amí egymással megoldjátok a gondokat, a gyerek érdekében szólj be telefonon a bölibe, ha később mész érte. Ne őt meg téged utáljanak a gondi nénik.

2012. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!