Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek valami ötlet,...

Valakinek valami ötlet, éjszakai köhögésre?

Figyelt kérdés
FIamnak jönnek a rágófogai, picit náthás, és köhög , de nappal szinte egyáltalán nem, csak ha lefekszik aludni, kenem Luff balzsammal(az az utóbbi 2 éjjel hatott, de csak 1* mertem bekenni neki, lehet többször?), illetve kap köhögés elleni teát, stodalt (mert az köhögécsillapító is ), nincs meleg lakásban, adtam neki 1-2 kanál mézet lekekvés előtt, de köhög elég sokat, valakinek valami ötlet, házipraktika? Hagymateát nem issza meg. Köszi előre is a segítséget.
2012. máj. 16. 22:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
a bebiszitter vagyok. ugye megirod hogy bevalt-e nektek is a darabolt voroshagyma?
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Igen, közbe én is rájöttem, hogy szívni kellett volna tegnap este az orrát, ma meg is tettem, egy kis Nasivinnel, és bent van a szobába az összedarabolt hagyma. Megírom majd milyen éjszakánk volt, köszi a tippet:-)
2012. máj. 17. 21:53
 13/28 anonim ***** válasza:

Na, erre a hagymára én is kíváncsi vagyok.

(A dunsztolásos voltam.)

2012. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon jó a hagyma, csak 1* volt egy kis köhögés az éjjel, amúgy nyugodtan aludtunk( csak egy picit büdi van a lakásba, de ez lényegtelen:-)) Köszi az ötletet mégegyszer, ma este megismétlem neki :-)
2012. máj. 18. 08:08
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
de joooo!!! orulok hogy segithettem!!!
2012. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálom! :) Mondjuk én tettem már be hagymát, de egészben a szobába, most majd a legközelebbi betegségnél feldarabolom. :)
2012. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Off:

Én azt olvastam valahol, ha rendszeresen van hagyma feldarabolva a lakásban, akkor az öli a bacikat, így elkerülhetők a betegségek.

Ősszel én is szelek majd fel a lányaimnak.

2012. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem öli a bacikat, hanem magába szívja a hagyma. Ezért nem szabad mondjuk félbevágott hagymát felhasználni x nap múlva, mert nem túl jó dolgokkal szívta meg magát.
2012. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
na mi zujs? kohog meg a kicsi?
2012. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok, 2 nap hagymás éjszaka után, megszűnt a köhögés éjszakára, és ha minden igaz, mind a 4 foga kint van. Náthája is elmúlt, csak reggel, este van egy kicsi még az orrába, de azt pikk-pakk kiszívom. Azt én is hallottam, hogy a félbevágott hagymát nem szabad felhasználni később, pont azért mert magába szívja. Annyira fárasztó volt neki a hét, egyrészről az éjszakai köhögések miatt, másrészről a hétvégi szülinapi bulik miatt, hogy tegnap este negyed nyolctól, reggel 8 ig aludt:-) Kipihente magát. Köszi az érdeklődést , aranyosak vagytok :-)
2012. máj. 21. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!