Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinek valami ötlet,...

Valakinek valami ötlet, éjszakai köhögésre?

Figyelt kérdés
FIamnak jönnek a rágófogai, picit náthás, és köhög , de nappal szinte egyáltalán nem, csak ha lefekszik aludni, kenem Luff balzsammal(az az utóbbi 2 éjjel hatott, de csak 1* mertem bekenni neki, lehet többször?), illetve kap köhögés elleni teát, stodalt (mert az köhögécsillapító is ), nincs meleg lakásban, adtam neki 1-2 kanál mézet lekekvés előtt, de köhög elég sokat, valakinek valami ötlet, házipraktika? Hagymateát nem issza meg. Köszi előre is a segítséget.
2012. máj. 16. 22:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van a gyerkőc! Igen, egy betegség után aztán van ám alvás, meg készülj rá, hogy evés is lesz bőven! :) Képzeljétek, az én lányom is 2 napja mintha elkezdett volna megfázni (prüszkölt 8-10-et meg folyt az orra kicsit), felvágtam a hagymát tegnapelőtt éjjel és a mostani éjjelen is és nincsen semmi igazából. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de reménykedem, hogy találtunk egy csodaszert. Ja és tegnap még meg is etettem vele egy kis hagymát a szendvicsére karikázva.
2012. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én is szeltem fel hagymát, mert a 2 éves lányom egész éjjel hányt, majd elkezdett folyni az orra. A 3 hónaposom is megbetegedett.Másfél nap alatt túlestünk mindenen.Lehet, hogy nekünk is segített.
2012. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, megtudtuk a "csodaszert" :-)Nálunk tegnap este ismét visszatért a köhögés, egyből tettem be hagymát, és el is múlt, ma nem is köhögött, csak párszor:-) POnt ilyen házipraktikára gondoltam, mikor feltettem ezt a kérdést.
2012. máj. 23. 21:29
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! en ajanlottam a hagymat. nagyon orulok hogy segithettem,szinte faltam a valaszokat! remelem minel tobben olvassak majd ezt a kerdest es elterjed ez a modszer otthon is! jo egeszseget mindenkinek!
2012. máj. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igazán köszönjük a segítséget kedves babysitter! :)
2012. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
tiszta szivembol ,szivesen!
2012. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kedves babysitter, azonnal rohanok a konyhaba hagymat szelni! 3 napja es ejszaka van ugatos kohogese a fiamnak. Nyaralasunk ugrott, a hetvegen 2x voltunk ugyeleten mar 3 rectodelt kupot kapott a fiam 2 nap alatt es meg mindig kohog. Nagyon remelem hogy nekunk is bevalik! Nyugodalmas jo ejszakat mindenkinek!
2012. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ird meg legyszi hogy vagytok ! jobbulast kivanok nektek! a bebysitter
2012. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!