Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti óvodátokba mikor kezdődöt...

A Ti óvodátokba mikor kezdődött a beszoktatás és mennyi idő volt, amíg egész napra ott maradt a gyerek? Augusztus végén is lehet kezdeni nálatok a beszoktatást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem a héten kezdte az ovit a lányom. (mára lebetegedtünk, de ez a hétvége óta húzódik, nem ovi-kór)

hétfőn én is ott voltam, akkor 9-11:30-ig.

kedden 8:30-kor bevittem, el is jöttem, majd ebéd előtt elhoztam,

tegnap meg ott is ebédelt. (utána sírt értem, mert nem akart ott aludni)


ott alvást mi csak szeptembertől terveztünk, mert tesó itthon van, illetve én a tesóval, de most ez elgondolkodtatott, lehet, hogy jobb lenne, ha a kezdetektől ott is aludna? majd holnap megkérdezem. de ő a nagyszüleinél sem alszik; csak akar, de utolsó percben sír, hogy haza akar jönni....

2013. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!