Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, akik fb-on üzengetnek...

Szülők, akik fb-on üzengetnek babakorú vagy ovis gyereküknek, hogy "szeretlek" stb. - miért tesztek így? Mi ennek az oka / célja?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 08:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, nagyon betaláltál a kérdéseddel, úgy látom;)


Én nem a világhálón akarom imádni a férjemet és a 3 szép gyerekemet, én meg azért hallgatok napi szinten, hogyan tudok élni FB nélkül:)

2015. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
95%
A "már itt sem vagyok" jelentése a GYIK-on: "még írok három-négy sértődött kommentet" :)
2015. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
52%
:)))))
2015. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ő "már itt sincs", de azért még eszembe jutott, ha nekem nincs jogom véleményt alkotni mások fb posztjairól, neki mitől van joga véleményt alkotni az én gyk kérdésemről? Hisz nekem semmi közöm más posztjaihoz, neki semmi köze más kérdéseihez? Vagy hogyan van ez?
2015. máj. 14. 11:25
 35/43 anonim ***** válasza:

kérdező! régen is voltak "kirakatcsaládok" most is vannak csak most nagyobb felületen. Régen sem szólt senki ahhoz a tökéletesen boldog családanyának (hogy nem kíváncsi senki rá) akinek a férje félrement, a tinilányát már a félé focicsapat megd*gta a fia meg csak azért nem bukik meg mindenből, mert apuci az igazgató cimbije, miközben a templomban az első sorban feszít száz wattos mosollyal a "tökéletes hűséges" férjével a "szűz" lányával meg az "eminens" fiával.

NA most ugyanez megy az fb-n. ha vkit letiltasz ő nem lát téged te nem látod őt ennyi.

Mire jó ez a kirakat? Önigazolás? talán. Olyanok akarnak lenni mint Vajna Timi? SarKata? Talán? Hidd el volt olyan anyuka akitől ha annyit kérdeztél hogy vagytok mi újság akkor elsorolta hogy a lánya mit kapott a fiújától ajándékba hova vitte el blabla. Most ezt megteheti ilyen szinten is hogy posztolja!

Két dolgot tehetsz: mosolyogva bólogatsz és próbálsz nem rá*kádni a monitorra/az emberre vagy letiltod/nem beszélsz vele.

És minden mi az oka: Nagy az Isten állatkertje

2015. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem szólt senki ANNAK a tökéletesen boldog családanyának bocsi elírtam :P
2015. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
72%

nekem a top az az anyuka volt aki csinált a babájának fb profilt, feltett képet a babáról a saját profiljára és a baba profiljával posztolgatta a képeket, még válaszolt is rá, ergo saját magának! :D

ezeken a fb-os összegyűjtött kiröhögős oldalakon megtalálod... :)

2015. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

az fb inkább a magamutogatásról szól.mindeki lássa nekem mim, milyenem van. az h, valójában ki mit gondol a posztoló leszarja.

nem szoktam ilyen ömlengésbe kezdeni....

2015. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
92%

Engem az zavar nagyon,mikor a facebookon köszöntik fel a gyereket. "Ma 2 èves a kis drágám! Isten èltessen kincsem! Anya, apa" ennek mi èrtelme? Vagyis tudom, az, hogy ìrjanak az ismerősok, h boldog szülinapot kìvannak neki. Èn ùgy vagyok vele, hogy a muszájköszöntèsek nem hiányoznak, aki tènyleg számìt, az ùgyis tudja, h mikor van a szülinapja, ès ìr egy privát üzit, ha nem tudja szemèlyesen felköszönteni.

Van egy ismerősöm a fb-on, aki ezt halmozza, ugyanis minden hònapfordulòn felköszönti a kislányát. Fotòval, szeretlek,imadlakkal mellèkelve. Most 11 hònapos a kislany, vajon mi lesz, ha 1 èves lesz?! Lehet regisztrálja a fèszbukra... :)

2015. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
90%
37-es! linkeld be légyszi!
2015. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!