Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők, akik fb-on üzengetnek...

Szülők, akik fb-on üzengetnek babakorú vagy ovis gyereküknek, hogy "szeretlek" stb. - miért tesztek így? Mi ennek az oka / célja?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 08:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok a gyökér "anyuka"na meg azok a hozzászólások.Jót szoktam ezeken röhögni,főleg mikor aláírják hogy milyen gyönyörű stb...utána meg jól kibeszélik a háta mögött.Meg is érdemli.
2015. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket nem a gyerekének teszi fel,hanem a többi ismerősének, akiknek meg akarja mutatni a gyerekét.
2015. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

Lehet azzal takarózni, hogy "mindenkinek a saját élete", vagy "törődjenek a maguk életével", de attól még elég súlyos logikai bukfenc az, hogyha a kisbabájuk nem tud olvasni, akkor egyértelműen magamutogatásra megy ez az egész, aminél nem csoda, ha másoknak szemet szúr, mert feltűnően nevetséges lehet.

Egyértelműen nem a babájuknak "üzenik" ezt, mert ezt elmondhatnák gesztikulációkkal, cirógatva a babát élőbe, mert az biztos nem fogja Facebook-on elolvasni. A lényeg, hogy az ismerős olvassák, akinek megjelenik a falán.


Nem anyaként írom, hanem fiatalként, én nem is vagyok babakorú vagy ovis, de személy szerint engem is zavar, amikor kommentben, a képeim alá üzengeti ezt a szülő, ráadásul nyálas stílusban, szívecskézve.

Máskülönben nincs baj a kapcsolattal, mégis nagyon erőltetett megnyilvánulás.

Ráadásul hallottam már olyan vitákat körülöttem, amik arról szóltak, hogy a szülő megsértődött, mert olyanokkal sértegette egy másik szülő, hogy "nem posztolt képeket az egyik gyerekéről, talán azért mert nem is büszke rá, vagy nem szereti", vagy a másikról többet rakott ki".

Utána nem csoda, ha rosszszájíz kap el, amikor azon lelkendezik valaki, hogy milyen képeket akar velem felrakni, köszönöm, de ebből a hülyeségből nem kérek!:)

2016. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!