Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elszaladt a kezem . Hogy...

Elszaladt a kezem . Hogy tegyem jova? Nem akarom hogy feljen tolem!

Figyelt kérdés
5 eves mult a fiam . Mostansag nagyom hisztis akaratos .. Nem fogad szot , visszabeszel .. Ha valami nem tetszik neki akkor olyanokat mond hogy o nem szeret engem , meg hogy o semmirekello , haszontalan .. Es hasonlok! Soha nem mondtam neki ilyet , de meg hasonlot sem .. Ma viszont annyira kihuzta a gyufat , hogy eletemben eloszor elcsattant egy pofon , annyira szerencsetlenul hogy mqradt egy kis nyoma .. Ne iteljetek el, teljesen elszakadt a cerna , tudom kifogas nincs .. Mardos a lelkiismeret . Bocsanatot kertem tole es mondtam neki hogy nagyon szeretem, nem akarom hogy nyomot hagyjon benne .. Mit tehetek meg ??

#szeretet #bűntudat #5 éves #megutottem a gyereket
2015. jún. 24. 22:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi, lehet korán van még, de nem tudom honnan tudják egyes válaszolók, hogy egy apuka kérdése.... nekem nem egyértelmű :O
2015. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
6-7-8! Meg lehet nézni a mai gyerekeket. A gyerek nem mindíg ért a szép szóból, és ha valami olyat csinál a gyerek amit nagyon nem kellett volna, és a szülő csak annyit tesz hogy "nem szabad drágám" akkor a gyerek nem méri fel a tette súlyát. Éppen ezért van az, hogy 13-14 évesek szinte mesztelen képeket töltenek fel magukról közösségi oldalakra, cigiznek, füveznek stb. stb.
2015. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Hogyan tett jóvá? Úgy,hogy még ha lelkiismeret furdalásod is van ne kérj a gyerektől bocsánatot,meg ne borulj az asztal alá,mert észreveszi,és még jobban kihasznál,manipulál majd ezzel.


Döntsd el,szerinted helyes e megütni egy gyereket vagy nem.

Én úgy gondolom egy-két tasli,vagy fenékre csapástól nem lesz baja,de legalább észre veszi magát!

2015. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Nekem az a legmegdöbbentőbb, hogy az arcát ütötted meg. Aztán pedig az, h az ötéves akkorát kapott, h még nyoma is maradt.


Kérdező, te mit szólnál, ha csinálnál valamit, ami a férjednek nem tetszik és kapnál egy akkorát, h napokig hordozhatnád a nyomát az arcodon?

2015. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
Úristen! Az, ha egy nőt üt a férje, rohadtul nem egyenrangú azzal, ha mondjuk egy nő pofon vágja a fiát valamiért. Fura emberek vannak itt azért... Ráadásul kíváncsi lennék arra, hogy honnan tudjátok a kérdező nemét, mert a kérdésből - legalábbis számomra - nem derült ki.
2015. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%
Jaj 14, nem kell ahhoz nagyot ütni, hogy nyoma maradjon. Az én gyerekemnek pl az is elég, ha picit erősebben megfogom - máris ott a nyoma. Nekem is ilyen érzékeny bőröm van.
2015. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
A gyerekem a múltkor elkezdte mondani,azt a szép kifejezést amit az oviban tanult: "k.anyád!" kb. 3-szor szólítottam fel,hogy fejezze be.Nem fejezte.Mondtam,hogy ha még egyszer kimondod,a szádra lesz csapva! Kimondta:megsuhintottam,éppen hogy.Mégis belül kicsattant neki a szája,látszódni nem látszódott sehol,csak láttam a szája szegletében egy kis vért.Nekem is ilyen érzékeny bőröm van,ha fogkefével mosom,akkor is vérzik mindig valahol (egészséges vagyok) akkor most én is egy szadista állat vagyok?
2015. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

En nem itelek el emiatt senkit csak el kell gondolkozni, hogy biztos jo peldamutatas ez? Egy gyereknek a szulo a peldakepe. Ha azt latja, hogy anya duhos es doheben odacsap akkor nem szabad csodallkozni, hogy ha a gyerek merges akkor a jatekot hozzad vagja vagy a kistarsai fele csap mert ezt a reakciot latja. En nem nevezek senkit vadallatnak es nekem is neha elszall az agyam de akkor arra gondolok, hogy biztosan azt a peldat akarom mutatni a gyerekemnek, hogy ha ideges vagyok vagy valami nem tetszik akkor odacsapok?

Aranyszabaly: "Soha ne varj el olyat a gyerekedtol amit te magas sem tudsz megtenni" Tehat oda lehet csapni, lelkiserult ettol nem lesz csak el kell fogadni, hogy bizonyos helyzetekben majd o is a megtanultakat fogja alkalmazni.

2015. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
Na, itt a másik, aki meg úgy vágja szájon a gyereket, h még vérzik is. Ha tudod, h ennyire érzékeny, miért ütöd? Nincs más eszközöd? Végül is, el tudom képzelni, h valaki annyira primitív, h csak ennyit tud, jól odacsapni, mert ő az erősebb, a nagyobb. Más módszerekért olvasni kellene, tájékozódni, az ütéshez meg elég a 0 IQ.
2015. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

Amikor vacsorázni szólítom és éppen még nagy játékban van, akkor kér még 5 percet. Ha tudom, engedem. Ha nem, akkor mondom, hogy kihűl az étel, most azonnal kell jönni. Na ilyenkor szokott jönni a hiszti, hogy nem vagyok éhes, nem szeretlek. És ellenkezik.

Ilyenkor leguggolok hozzá, a szemébe nézek, és azt mondom.

- Nem arról van szó, hogy nem szeretsz. Hanem arról, hogy most mérges vagy rám, mert még inkább játszanál, mint vacsoráznál. Nincs semmi baj. Én is gyakran vagyok mérges rád, amikor nem fogadsz szót. De ettől még szeretlek, és mindig is szeretni foglak. Csak egy kicsit haragszom olyankor.

2015. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!