Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Köhögéssel miért viszi valaki...

Köhögéssel miért viszi valaki oviba a gyerekét?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy dolgozik a szülő és hamar elkopik az a 42 nap, amit igénybe lehet venni, de basszus ha köhög akkor megfertőzi a többi gyereket is. Nálunk sokan csak akkor maradnak otthon a gyerekkel, ha az már lázas, de például ha úgy köhög mint egy tüdőbeteg még simán beviszik oviba, dolgozni kell címszóval.
márc. 13. 13:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fertőz, amikor lappang. Szóval ha már köhög kb nem.

Másrészt nekem egy nátha után 2 hétig köhög, más baja nincs. Akkor sose vigyem kb?

márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi kiscsoportban meg tudtuk oldani, hogy csak akkor ment a gyerek mikor már nem köhgött, összesen másfél hónapot ment oviba 😁Ha bejárós melohelyem lett volna simán repülök az első másfél hónap TP után.

Az oké hogy taknya , nyála folyik, hány,megy a hasa ne menjen.Nálunk olyan anyuka hozza mindig a gyerekét aki a kicsivel meg otthon van,hát mikor gyógyszerezve behozza és szólnak nekik hogy valaki jöhet Csabikáert mert beteg ő meg sápítozik hogy észre se vette, reggel meg nem volt baja stb..na ilyenre nekem is felmegy a pumpám,de tényleg kb egész évben otthon lehetnének ha a köhögés elmultaig várna az ember 😂

márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom bölcsis korában fél évig köhögött egyfolytában. Muszáj voltam vinni,mert dolgoztam.
márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

A köhögés nem volt jó példa.

Látványosan beteg, rosszulléttől szenvedő gyerek maradjon otthon, legyen az bármi.

De ezt úgyis az orvos mondja meg, hogy hány napig maradjon otthon,legalábbis nekem ebbe sosem volt beleszólásom.

Az óvónő vagy tanítónő meg szól már reggel, hogy ez a gyerek beteg, vidd el.

Ezt nem lehet elsumákolni.

márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a lányom érdekes, meggyógyul, 3 napja nem köhög, beviszem, ott meg köhög. Na ilyenkor mi van, sakkmatt?
márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én azért vittem anno, mert hozzám hasonlóan hideg allergiás volt: mindketten folyamatosan köhögök szeptembertől májusig
márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az oviban, iskolákban, a régi radiátoros fűtés kikészíti őket,rakhatnak oda bármilyen párologtatót.
márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Te minden köhögéssel otthon maradsz? Jó haszontalan munkád lehet, ha ezt megteheted.
márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
100%
Ahogy a többiek írták, a köhögés önmagában bármitől lehet, totál nem biztos, hogy fertőző. Még a száraz levegőtől is lehet.
márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
45%
42 nap????? 23 napom van a gyerekre járó 2vel együtt. A köhögés ég hetekig megmaradhat betegség után is, száraz kohogessel meg nem tart9m otthon. Az óvoda külön ki is emelte, hogy ha jól érzi magát, nem lázas, nem sűrű zöld tanya van, nincs hurutos köhögés, akkor vigyük nyugodtan mert ennyi erővel üres lenne az óvoda.
márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!