Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Őszintén megvallva, mennyit...

Őszintén megvallva, mennyit kiabáltok a gyereketekkel?

Figyelt kérdés

febr. 19. 18:27
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
50%
Rosszul írtam. Így helyes: idősebb vagyok, mint te
febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
26%
#43 és hülyébb is.
febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
Az egész 41-es fröccsögés úgy bullshit ahogy van. Senki ne álljon le ezzel a dementorral.
febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
79%

Én meg mindig azon akadok ki, amikor valaki panaszkodik, hogy problémás/beteg/fogyatékos a gyereke, erre letámadja az egész világ, hogy mit képzel magáról, hogy hogy nem boldog, hogy van gyereke.

Az, hogy ezeket a helyzeteket nehezen viseli az ember, nem jelenti azt, hogy nem szereti a gyereket. Ne legyünk már képmutatók. Nézzetek meg pár videót adhd-s, autista gyerekekről a neten, aztán után lehet mondogatni, hogy mindenkinek ezt boldogan és mosolyogva kéne kezelnie.

febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
81%
#46. Bizony. Csak sok ember vegletekben képes gondolkodni. Nem fér el az egy biten,hogy egyszerre szerethető az ember,és lehet mellette rohadt fáradt,lehet elege,unhatja az egészet,stb. Egyszerűen nem megy át,hogy nem minden fekete vagy fehér. Jó meg rosszba gondolkodnak és ennyi. Na meg rengeteg a fusztralt ember, a neten arctalanul lehet frocsogni,sokan így élik ki magukat.
febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 De La Cruse ***** válasza:
60%

Van az a tett amikor jó ha látja, hogy a következmények rá nézve nem jók.

Ha úgy hagyják nőni a gyereket, mint a gazt akkor gazemberré válik.

Ha megkapja az ültetést a trágyázást a metszést a korlátozást akkor tudni fogja a határokat és azt, hogy mi a jó és a rossz közti ülönbség.

febr. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
37%

#18-as vagyok, nekem is bicskanyitogató a #41-es válaszoló mindegyik válasza, de azért a túloldal se essen abba a hibába, hogy feketén-fehéren festi le a dolgokat: nem, nem lesz gazember akivel nem kiabálnak, ez abszurd.

Kiabálás nélkül is lehet határokat húzni. Nem neveltem ADHD-s gyereket, így azt el tudom fogadni, hogy az nagyon más, de általánosságban ne sugalljunk már olyat, hogy kiabálás nélkül csak hagyjuk nőni a gyereket, mint a gazt.

febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság? Szánalmasak vagytok ordibáló gyereket szülők (anyának egyikőtöket sem lehet nevezni). Engem hülyéztek le? Csupa IQ bajnok szólt be nekem. Gratulálok!
febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
80%

48-as, persze, kellenek a határok.

Pl. a gyerek kapott egy beírást a suliban. Erre bünetéstként higgadtan közlöd vele, hogy akkor most 1 hét szobafogság, számítógéphasználattól eltiltás, bármi büntetés. Akkor most az, akinek nincs gyereke, elképzeli ezt ilyen habos-babos körítéssel, hogy a gyerek belátja hibáját, és magába száll, és szó nélkül viseli a következményeket. Akinek van gyereke, az meg tudja, hogy ez nem így van. A gyerek lázadni fog, és nem higgadtan. Elkezdődik a harc, és ebben a gyerek fog elsőként mindent bevetni. Aki ragaszkodni akar a következetességéhez, kíváncsi vagyok, hogy bír higgadt maradni, főleg egy nem neurotipikus gyerek esetében.

Az én gyerekem ilyenkor ordít, csapkod, szétveri a berendezést. Persze oda lehet menni hozzá szépen, nyugodtan, hogy ne haragudj Pistike, ne verd már szét a bútorokat, mert elég sokat dolgoztam, hogy meg tudjuk venni őket. Nyilván, aki nem így csinálja, ássa el magát, mert egy sz.anya.

febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
68%
Amikor velejéig aljas olyankor csak.
febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!