Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek, hogy a kislányomat...

Mit tegyek, hogy a kislányomat fogadják be a többiek?

Figyelt kérdés
Kislányom öt éves, most kezdte a középső csoportot egy új óvodában. Eddig egy magánoviba járt, de nem voltunk vele megelégedve, elvittük egy körzetibe és találtunk egy nagyon jó óvónőpárost. Anyagilag elég jól állunk, ez látszik is rajtunk, kislányomnak szép ruhái, játékai vannak. Pár kislány azonban nagyon irigy és ezért terorizálják a gyerekem. A lányomat nagyon bántja a dolog, tegnap sokat sírt. Milyen intézkedéseket tegyek? Valószínüleg a szülőktől jön a rosszindulat, velük nem tudok beszélni. Volt valaki már ilyen helyzetben?

2012. szept. 15. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:
Ha nagyon rossz lesz, elviszem. De a 11. Kerület is nagy, a kislányom sokszor sétálva jön haza, az ovi kocsival 5 percre van tőlünk. Ez sem utolsó szempont, hiszen nem akarom a fél városon átfurikázni, a bébiszitternek nincs kocsija, a lányom pedig jó időben biciklivel, rollerrel jár oviba. A másik közelben lévő ovi, mint már írtam, nagyon rossz, szinte csak gyerekfelügyelet.
2012. szept. 16. 18:09
 42/86 A kérdező kommentje:
Az én családomban szinte mindenki közgazdász ( apám, nővérem ). Én bölcsész vagyok, úgyhogy kilógok a sorból. Anyósom építész, férjem az ő cégét viszi tovább.
2012. szept. 16. 18:14
 43/86 anonim ***** válasza:
72%

Vicces, én is közgazdász vagyok, párom ELTÉN végzett politológus.

Mégis baromi messze áll tőlünk ez a mentalitás.


Közgazdász szemmel nézve nem gondoljátok, hogy túlzás ez a túlköltekezés? Hol marad a gazdasági racionalitás?


A bölcsészekről pedig az átlag embernek a bőrpapucsos csórik, szegény tanárok jutnak eszükbe az embereknek.

Újgazdagok vagytok, csak meg ne üssétek a bokátokat.

Azt hittem, hogy valami bankvezér az após-anyós.

2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként miért nincs testvére a lányodnak? Lenne legalább egy szövetségese, egy örök barátja.
2012. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:

Nővérem egy multinál vezérigazgató. Férjem-anyósom cége pedig Budapest egyik legkeresettebb építészeti cége. Ennyi. Amúgy nem dolgoztam soha a hivatásomban, de büszke vagyok arra, hogy nem a pénzel kapcsolatos szakmám van. Gratulálok neked és a párodnak is.


Amúgy nem "szégyelled" magad, hogy egy olyan embert ( engem ) kritizálsz, akit nem is ismersz? Nem tudod, milyenek vagyunk. Mint leírtam, engem nagyon idegesít anyám és anyósom.

2012. szept. 16. 18:25
 46/86 A kérdező kommentje:
18:20-as: Sajnos nem lehet több gyermekem. :(((
2012. szept. 16. 18:26
 47/86 anonim ***** válasza:
83%

Nem kritizállak, csak a véleményemet írom és azt, hogy nyíljon már ki a szemed. Ha te nem akarnád, nem így történnének a dolgok. A saját gyerekeddel szúrsz ki, mind rövid, mind hosszútávon.

És tényleg nem sértésnek írom ezeket.

Meg kellene találni az egészséges egyensúlyt, a saját lányod érdekében.

2012. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
52%

78%-os vedd már észre magad! Bántod ezt a nőt, aki csak jót akar a kislányának. Úgy él, ahogyan akar és semmi olyat nem tett, ami feljogosítaná az irigy anyákat arra, hogy a gyereküket a kislánya ellen uszítsák.

Aki képes egy gyerekéért aggódó anyát azért kritizálni, mert gazdag, az mélységesen nézzen magába, mert nem a kérdezőben van a hiba, hanem bennetek.

2012. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
18:30-as nagyon köszönöm! Sajnos én nem bírom a(z alaptalan) kritikát, most is bőgök, mint az albánszamár. Köszi :))
2012. szept. 16. 18:34
 50/86 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy sírj miattuk!!


Azoknak kellene sírniuk, akik megbántottak, mert eléggé elszomorító, hogy manapság, akinek több van, mint a létminimum, abba ott kötnek bele,ahol csak tudnak és nem érdekli őket, hogy emberrel beszélnek, akinek érzései vannak.

2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!