Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi idősen lett szobatiszta...

Mennyi idősen lett szobatiszta a kislányod/kisfiad?

Figyelt kérdés

Kétéves kislányom egyelőre az átlagot meghaladó értelmi képességeket mutat, testileg is fejlettebb, mint a korosztálya, a szobatisztaságnak azonban leghalványabb jelét sem mutatja. Nem erőltetünk semmit, van itthon bili is, vécészűkítő is, néha kéri is, hogy ráülne, de még nem nagyon sikerült semmit beletenni.

Kíváncsi vagyok, kinél mikor következett be az áttörés :)


2017. jan. 9. 11:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. jan. 9. 13:20
 12/16 anonim ***** válasza:
A lányom kb 1 héttel a 3. szülinapja előtt lett szobatiszta
2017. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fiam a 2. születésnapja előtt pár nappal ágytiszta lett és a pisi is azóta kizárólag wc-be megy, így neki már nem kell pelenka, kivéve a kakihoz. Ahhoz szól, hogy kakilnia kell, és rá kell adni a pelenkát, különben tartogatja napokig, aztán meg szorulása lesz... Érzi az ingert, tudja, hogy kakilnia kell, mégsem a wc-be végzi még valamiért. Most 2,5 éves lesz.
2017. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szobatisztaság szempontjából szerintem mérv adó lehet, hogy nyári vagy téli gyermekről van-e szó. A lányom két évesen már szobatiszta volt.. (meg egyébként is zseni meg minden... egyébként amelyik gyerekkel foglalkozva van, az gyorsabban fejlődik, mint akivel nem + a lányoknak alapból jobb a kommunikációs képessége), ugyanis Augusztusi, így már Májusban rákerült a bugyika, ami ugye nem tartotta meg a pisit, így hamar ráérzett, hogy azt lekapva könnyebb pisilni + agyon van dícsérve. A fiam 2 és fél lehetett. Januári. Nehéz kibugyolálni a téli szerkóból, így nem rizikóztam (ja, Ő is egy csoda.. csak nem dumál egyfolytában)
2017. jan. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Két évesen, ősszel ment közösségbe a kisfiam, ezzel egyidőben néhány hét alatt el is hagyta az alvós pelust is.


Gondolom egymást is motiválták, hogy kinek nincs már csomag a popsiján :)

2017. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lánykám 33 hós, kisfiam 34 hós volt, ők kérték a bugyit, gatyát. Kisfiam még 3 hétig pelusoztam (furi volt, ikrek) miután lánykám szobastiszta volt.
2017. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!