Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, ti mennyi ideig...

Anyukák, ti mennyi ideig szoptattátok babátokat? Mi volt az ok,amiér abbahagytátok? Valamint meddig éreztétek egészségesnek ezt a baba-mama bensőséges kapcsolatot? :)

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 08:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
3 hònapig, azòta sem tudtam kibèkülni ezzel. Baromi hasfàjòs volt màr az elejètől, amire azt mondtàk, hogy nem eszik eleget. Bàrcsak bìztam volna magunkban ès ne adtam volna kiegèszitèsnek tàpszert. Ìgy szèpen lassan ràszokott a cumisüvegre a mellem helyett. Plusz csalàdi problèmàk miatt a tejem is egyre kevesebb lett. Ha lesz màsodik baba màshogy csinàlom majd. De szerencsère nem beteges, kiegyensùlyozott lànyom van <3
2021. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt 4 hónapos koráig úgyahogy, ő nem volt hajlandó tovább (ő már a kórházban is tápszert is kapott). A második majdnem 3 éves volt, mire végre le tudtam robbantani magamról.

Semmivel sem volt kevésbé "bensőséges" a kapcsolatom a tápszeressel, mint az iszsz-tal

2021. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Le a kalappal minden anyuka előtt, függetlenül attól, hogy kevesebb vagy több ideig tudtátok szoptatni. Bízom benne, hogy ha nálunk megkezdődik a kóstoltatás, ami kb. 2 hónap múlva lesz, hogy utána is még sikerül szoptatnom. De ha nem az sem nagy gond, inkább nekem lenne kicsit szívfájdalmam, de ha úgy alakul akkor úgy lesz. Ez az élet rendje.
2021. júl. 1. 13:15
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

2,5 èves koràig.


A legvégét leszámítva bensőséges volt,

Szerintem ovis korban màr naggggyon fura. Pedig látjató, hogy nem sokkal előtte hagytuk abba.

Csak 6 hónapja volt, de el nem tudnám már kèpzelni.


Amiatt hagytuk abba, mert sok hiszti volt miatta.

Már nyilván mindent evett, ès rendesen evett.


Tandem szoptattam a kisebb gyerekkel, a nagy többször kérti, mint a kicsi, ekkor lett elegem.


A kicsi 16 hónapos, még anyatejes.

Max 2 éves koráig szoptatom.

2021. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapig. Egyszerűen elapadt a tejem. Hiába a horror fejés, sok folyadék, sok mellre tétel, szoptanít készülék... rohamosan csökkent az amúgy sem túl sok tejem, pedig még akkor is fejtem mikor már csak 5 ml jött le 40 perc alatt. Mikor ez az állapot két hete tartott akkor elengedtem. De nagyon megviselt és ha így szóba kerül akkor a mai napig bánt, pedig lassan 3 éves és látom, hogy semmit nem befolyásolt az, hogy tápszeres volt. Nyilván ma már nem sírom el magam miatta, de akkor nagyon meggyötörte a lelkem és iszonyú nehezen adtam fel.
2021. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tettetek a dologért,ne emésszétek magatokat. Innen is látszik,jó anyák vagytok. Biztos vagyok benne,nem ezen fog múlni a kötődés! <3
2021. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!