Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tehetnénk, hogy ne apadjon...

Mit tehetnénk, hogy ne apadjon el a tejem? Egyáltalán tehetek még valamit?

Figyelt kérdés
Majdnem 10 hós a babám. Eddig rengeteg tejem volt. 1 hete kórházba kerültünk, ahol sokat idegeskedtem, alig aludtam és persze nem nagyon tudtam fejni sem. Mikor hazajöttünk már éreztem, hogy jóval kevesebb termelődik és napról napra egyre kevesebb. Ha fejem vajon visszajön? Mit tegyek? Nagyon szeretnék még szoptatni.
2010. szept. 18. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is próbálj most már megnyugodni, az idegeskedés eleve apasztja a tejet! A babádat tedd sűrűbben mellre, nála jobb tejserkentő nincs4 Szedhetsz homeós bogyót, ihatsz tejserkentő teát és fejhetsz is, de a babádnál és a nyugodt, pihentető alvásnál nincs semmi hatásosabb. Ha feszült vagy a kicsi betegsége és a tej megcsappanása miatt, akkor az ereid összehúzódnak, kevesebb tejet tud a babád is kiszívni. Lehet, hogy a betegség is közrejátszik, hogy a kicsi kevesebbet szopik.. ha megerősödik, ő is erőteljesebben és hatékonyabban fog szopizni.
2010. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia.Szerintem a legfontosabb,hogy ne gőrcsőlj miatta.nem tesz jot az idegesség.probálj valami serkentő teát.esetleg a rántással készült levesek is jok Nekem bevált mikor szoptattam.
2010. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pomat ***** válasza:

nyugodj meg és hidd el visszaáll!! HIGYJ:-)) Seaif PC homeopátiás szer segít lenyugodni, vagy egyél sok diót az is segít:-)))

Eddig is ügyes voltál!!!

2010. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült vissza állítanod a tej mennyiséget? Milyen módszerrel sikerült? Minden tanács,ötlet érdekel!
2010. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!