Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek borzalmasan csúnya...

Akinek borzalmasan csúnya pattanásos lett az arcbőre a szoptatás alatt, mikor és mitől múlt el?

Figyelt kérdés
Sosem volt szép bőröm, ez megkeserítette a fiatal éveimet, egészen addig, amíg el nem kezdtem erős hatóanyagú krémeket használni rá. Persze ezeket a terhesség alatt abba kellett hagynom, de a bőröm magától is letisztult. De jött a szoptatás és 10x olyan ronda lett az arcbőröm, mint a terhesség előtt. Konkrétan kb. 50 db hatalmas gyulladt pattanás van rajta és nem csak az áll vonalában, hanem mindenütt, emellett, ha végigsimítom a bőröm, tele van miteszerrel, amit az alapozó sem fed el. Tudom, hogy nem tűnik nagy problémának, de tényleg ezzel szenvedtem egész életemben és most minden este a tükör előtt sírok, a közösséget kerülöm. Elmentem bőrgyógyászhoz, aki adott pár krémet, amit lehet használni szoptatás alatt, bár szinte az összes krémnek a hatóanyaga szalicilsav, amit megint nem szívesen használok, plusz nem is érzem a hatását. A kérdésem tehát, hogy aki ebben a cipőben járt, mit tudott tenni? Mi vált be? Mikor javult a helyzet? 4 hónapja szoptatok és nagyon szeretnék még legalább 1 évig.

2023. márc. 15. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ételintolerancia/allergia lehet. Ha elhagyod a tejet, tejtermékeket nem javul?
2023. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!