Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell üresre fejni a...

Hogyan kell üresre fejni a mellet?

Figyelt kérdés

Mellgyulladásom lett és egyszerűen soha nem ürül ki.

Előző próbànál is beindult a tejleadó reflexem, mikor már azt hittem megvagyok


2023. máj. 21. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet üresre fejni, mert ingerre vàlaszolva termelődik a tej.
2023. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tej szoptatás közben termelődik. Nem tudod üresre fejni.

A mell nem egy tejeszacskó,amiben ott van a tej és lötyög,basszus.

2023. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet.Rám a kórházban rám is szóltak amikor fejtem. Egy mellből 200 ml jött le annyira be volt pukkanva és a babám még nem tudott olyan ügyesen cicizni. És mondtam én is, hogy hiába fejtem le még mindig kőkemény a mellem. És mondták,hogy nem is szabad sokat lefejni,mert annál több fog termelődni. Én se örültem akkor, mert, oké, de nekem fáj, hogy ennyire meg van telve, de aztán pár nap múlva sokkal jobb lett, ahogy a pici is ügyesedett. Kitartást.
2023. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,mert szoptatás,fejés közben termelődik a tej.Nem raktározó,hanem termelő szerv a mell.
2023. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor mellgyulladásom volt, óránként 15 percet fejtem. Elvileg szoptatni jobb, de az eléggé fájt. Másnapra szinte elmúlt.


Teljesen üresre nem lehet, fejés és szopi közben is újra és újra jön a tejleadó reflex. De egyre kisebbek. Az ürest úgy kell érteni hogy a sokadik tejleadó után, mikor már csak nagyon kevés jön.


Nem lett több tejem a sok fejéstől, gondolom a gyulladás miatt. Sőt, elapadt szinte, pár nap kellett, míg visszaállt.

2023. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!