Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy fogok tudni így szoptatni?

Hogy fogok tudni így szoptatni?

Figyelt kérdés
Nos, 37 hetes kismama vagyok és egy hónapja olyan szinten ki van az egész bimbóm és a bimbó udvar is száradva, hogy szörnyű. Kenem testápolóval, amit a védőnő javasolt, de semmi változás. De a nagyobb probléma az, hogy a bal mellbimbóm olyan szinten fáj, ég, hogy már a bekenés és az is ha a sportmelltartó amit itthon hordok hozzàér olyan fájdalmat okoz, hogy el sem tudom képzelni, hogy a kisbabám majd onnan szopni tudjon úgy, hogy én ne kaparjam a falat tőle. Persze, tudom, a gyerekért mindent, én is így vagyok, ezért is kérdezlek titeket, hogy mit csináljak vele, vagy mit kenjek rá, hogy ez a fájdalom enyhüljön legalább? Védőnő, orvos szerint normális, a hormonok miatt van, de akkor is iszonyúan fáj. Amúgy már túl vagyok a Neogranormon, Bepanthen kipróbálásàn , most egy kakaó vajas testápolót használok végső kétségbeesésemben, de ez sem hat. Valami tipp?

dec. 15. 18:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Néztem a Brendonba ezt a Lansinoh krémet , van 10ml-es kiszerelésben és mivel sok ponton van a törzsvásárlói kártyámon,így csak a 10%-àt kell kifizetni pénzzel, a többit a pontokból vonják, úgyhogy jövő héten ott veszem meg. a 10 ml-es 2800ft körül van szóval 280 forintból meglesz , és így nem is pénzkidobás ha mégsem lenne jó.
dec. 15. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!