Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy tudjak majd...

Mit tegyek, hogy tudjak majd szoptatni?

Figyelt kérdés
A második babámat várom,hamarosan megszületik. Sajnos az elsőt csak két hétig tudtam szoptatni(a korházban még minden rendben volt,de otthon nagyon rágörcsöltem és sajnos negatív hatásai lettek).De most szeretném majd addig szoptatnia a babámat amig lehet.Mit tanácsoltok,mit egyek,mit igyak,hogy legyen bőven tejem? Azt már előre tudom,hogy most azt a hibát nem követem el,hogy görcsölök a szoptatáson.De mit tegyek még?
2011. febr. 3. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm az első babáját 2-3 hétig szoptatta, aztán elapadt a teje. A másodikat már másfél éves koráig szoptattat. Azt mondta, az volt a különbség, hogy az első lányát "szabályosan" háromóránként tette mellre, a másodikat már óránként, és ettől indult be a tejtermelődés normálisan.


Személyes tapasztalatom nincs velük, de állítólag sokat tudnak segíteni: www.lll.hu


Remélem minden sikerül, könnyű és gyors szülést!

2011. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én három hónapja szültem a második babám.

Már a kórházban ittam a laktoherb teát és 2 hónapos koráig azt ittam.

Szerencsére még van tejem

2011. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha termelödik rendesen tejed akkor nem lesz baj, már tudod a techinikát, már a sok félelmet ismered. a második babánál szokott müködni.


de pl anyukámnak annyira kevés teje volt hogy 3 hó alatt másfél kilót híztam, és egyre rosszabb volt, pedig ö semmi tápot nem adott 3 hónapig.


nekem sem termelödött, 3-ik napon még egy csepp elötejem sem volt. vagy is ha az elsönél elindult a tej akkor a másodiknál is elfog és akkor már rutinosan rátudod tenni, nem fogsz görcsölni, na meg persze tudod hogy az elsö is felnött tápin, így semmi baja nem lesz.

2011. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy kérés szerint szoptass,mikor nyekken rakd cicire,akár oránként is.Szopi közben termelödik a tej.
2011. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

keress fel egy szopi csoportot, ha megoldható. sok ötletet, bátorítást kaphatsz.


[link]

2011. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. febr. 4. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadék, laktoherb, gyümilé, szénhidrátban gazdag táplálék, (persze nem csoki meg cukor)és igény szeinti szoptatás. éjjel is. na meg fejés. akkor sikerülni fog. ;)
2011. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!