Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van rá mód, hogy szoptatni...

Van rá mód, hogy szoptatni tudjak még?

Figyelt kérdés

2 hós. a kislányom, és elég sokat küzdök,hogy legyen tejem, és sajna már a héten pótlást(tápszert) is kellett adnom.Éjszaka viszont eddig mindig tudott enni 2x ciciből mert akkor volt elég.De reggel már nincs annyi,és napközben, is talán 1x tud jól lakni belőle.

Amúgy is nagyon keveset evett 60-70ml körül, és tápszerből sem eszik többet, viszont 1 hét alatt 20dkg-ot hízott.Nem értem, mitől!?Már mindent megtettem a tejszaporítás érdekében,tényleg minden, de semmi.Nagyon szerettem volna min. 1 éves koráig szoptatni.Van megoldás?


2009. okt. 10. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi linket olvasd el, mert nekem a hízás jónak tűnik, talán nem is az a baj, hogy éhes, ha meg tényleg kevés lenne a tej, pontokba van szedve, hogy mit kell tenni, tuti biztos, hogy van megoldás és tudsz szoptatni! (Mert hogy eddig is tudtál!) ha nem boldogulsz, bátran hívd a tanácsadókat, nekem is segítettek! 2 éves és 2 hós anyuka

[link]

2009. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 honapos kora korul en is kiegeszitgettem,mert delutan ,este mar alig volt...majd amikor elmult 3, csoda tortent es beindult a tejem!Tenyleg nem tudom mashogy magyarazni,mert szinte semmin se valtoztattam.Azota megtelt a melyhuto fagyasztott anyatejjel :-) ... Szoval meg ne add fel,van meg remeny!
2009. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, persze. A kérdés kissé összetett, és egy kicsit kevés az infó, amit leírtál, de ha ezt az oldalt megnézed, biztos találsz valakit, aki tud segíteni.

[link]

Hajrá, hajrá, hajrá!!!

2009. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegedi vagy?
2009. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!