Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha hirtelen elmenne a tejem,...

Ha hirtelen elmenne a tejem, és a babám éjjel sírna, hol vehetnék neki társzert, és milyet?

Figyelt kérdés
2 hónapos
2012. márc. 14. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló vagyok. Na látod, semmi baj nincs. :) Előfordul az ilyen, de a baba megoldja. Ha éhes kéri a cicit, ha gyakrabban kéri, akkor meg több fog emiatt termelődni. Az meg hogy egy evésre mennyit eszik, ne izgasson, mert pl a nagylányom annak idején képes volt még három hónaposan is 50 grammokat szopizni. Én halálba idegeltem magam, a gyerek meg hízott rendesen, jól elvolt, nőtt is, csak én aggódtam folyton. Semmi értelme nem volt az egésznek, a babát nem zavarta hogy ennyit eszik, csak engem zavart. Előfordul ez, nem egyformák a babák sem, és az étvágyuk is változik még napszakonként is.
2012. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!