Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy férfi is tudja úgy szopni...

Egy férfi is tudja úgy szopni a tejet egy nő melléből, - miután már szűlt - mint egy kisbaba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 21:56
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

szült*

Elnézést...

2012. ápr. 23. 21:57
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha van hozzá gusztusa, persze. Nekem pont a szomszéd mesélte, hogy akkor még nem volt mellszívó, és az asszonynak be volt gyulladva a melle, ő szívta ki neki. Persze kiköpte, de azért így is kiráz a hideg.
2012. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de jááááájjjj, ne már... :/
2012. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Gusztus kérdése lenne? Szerintem nem. Inkább egy rohadtul izgató dolog. :)
2012. ápr. 23. 22:07
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Akkor egészségedre :)


Ismerősömnek is anno 30 éve nagyon begyulladt a melle,a férje szívta ki neki!!!!!Engem a hideg kiráz mondjuk tőle :) Míg szoptattam tilos volt a cicimhez nyúlkálni,pláne bekapni.

2012. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
JÓÉG!Azt hittem tök liberális vagyok, de ettől rosszul lettem.
2012. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%

Kolléganőm pár éve szült, a kórházban nagyon csúnyán begyulladt a melle.

A csecsemős nővér(!) javasolta, hogy álljon a forró zuhany alá, és a férje szívja ki, míg nem enyhül a fájdalom. Mire hazamehettek, jobban lett.

2012. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

én azt gondolom hogy ha tényleg szükség van rá pl mellgyulladás, akkor mehet, mert az borzasztó tud lenni, barátnőmnek 40 fokos láza lett, s a végén felvágták a cicijét :( szóval ennek elkerülése végett ok

de egyéb esetben én nem igazán tudom elképzelni

de persze ha mindkét félnek jó és izgis, akkor az is ok, az ő dolguk

én megkóstoltam az enyémet, mert kíváncsi voltam az ízére, felajánlottam a férjemnek is, de ő nem kért belőle :)

2012. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre a válasz Igen!!

Régen ha a nőnek begyulladt a melle a szoptatás alatti időszakban (nem kívánom senkinek mert tán annál fájdalmasabb dolog nincs,még a császármetszés il lábadozás is 100*jobb)szóval a férfiak segítettek így a nőkkel a nő maszírozta a férfi kiszívta..Mint annyi rég bevált dolgot ha valakinek manapság begyullad sok kórházban javasolják mai napig..persze van aki viszolyog tőle...Én 2szer szültem..az első szülés után párom kíváncsi volt milyen az íze ill hogy jön e neki valami..óvatosan megpróbálta...nem is hagytam többet..de azt mondta semmi különleges íze nincsen..megtartottuk a babának...ezt is kipróbálta:-))


(egy 2 gyerekes 28as anyuka)

Próbáld ki ha kíváncsi vagy...de azért tudd hogy az a gyerkőcé!!!

2012. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Férjem szerette :) 3 gyereket szültem, őt izgatta ha tej volt a mellemben.És az ízét is szerette
2012. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!