Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy férfi is tudja úgy szopni...

Egy férfi is tudja úgy szopni a tejet egy nő melléből, - miután már szűlt - mint egy kisbaba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 21:56
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Ha sör vagy bor jön belőle, minden további nélkül.
2012. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy filmet,egy fehér nő annyira bolondult a majmokért,hogy amikor egy kis majomnak elpusztult az anyja,elment az orvoshoz és felíratott magának olyan gyógyszert,amitől lett teje,és mutatták a tv-ben,ahogyan szoptatja a kis majmot a melléből.Libero is volt a kis majmon,és a nő az ágyában altatta a kis majmot,együtt aludtak.És a lakása,meg a környéke tele volt majmokkal!
2012. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Valzer válasza:
0%
Hát ha nekem azt mondaná a nejem szívjam ki a gyulladt melléből a tejet,valószínűleg azonnali hányinger mellet azt válaszolnám neki"megnyúlt az annyira hogy te is ki tudod szívni magadnak" Fujj de gusztustalan egy téma ez!
2012. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor néznél nagyot ha ő is ugyanezt mondaná a farkadra...:D
2012. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Valzer válasza:
Hát tuti mindig passzos gatyát hordanék ha annyira megnyúlna az enyém is. :))
2012. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem arra irányult, hogy ki az, aki szopkodná egy nő gyulladt mellét. Arról szólt, hogy egy felnőtt férfi is tudja-e úgy szopni egy nő EGÉSZSÉGES melléből, AMI EGY CSEPPET SEM GYULLADT a tejet, mint egy baba? De már tudom, hogy igen. :) Egyébként félreértés ne essék, örülök, hogy leírtatok ilyen dolgokat, mert én speciel egyáltalán nem tudtam, hogy a női mell szülés után begyulladhat.
2012. ápr. 28. 22:52
 27/34 Titokgazda ***** válasza:
10%

Gondolom azok a csávók undorítóznak legharsányabban, akiknek szakítóok, ha a csaj nem nyeli le...


Nem tudom már, melyik volt; Attól, hogy valami mindkét fél számára elfogadott, attól nem lesz izgató. Pl. Elfogadott, hogy hugyozás után kezet mosnak, mégsem izgulnak rá.


Egy férfi nem szül, egy nő melle sem szül, egyik sem szül úgy, mint egy kisbaba.

Ideje lenne magyar nyelvtan leckéket venni!

... A társaság kb. háromnegyedének!


Ideje lenne használni az észt, mint találmányt. Persze akinek nincs, annak nehéz.

Szerinted, ha egy újszülött baba - akinek vajmi kevés ismerete van a világ nagyságos dolgairól - képes egy tejtől duzzadó mellből csupán a szájával kicsalni a tejet, akkor egy "férfi"-nak, aki kijárta az iskolát - ahol nyilvánvalóan nem sok értelmes dologra tanították - mekkora problémát jelenthet ugyanezen folyamat kivitelezése?

2012. ápr. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

ma 03:42

Kb. annyi értelme volt a tyúkszaros válaszodnak, hogy eggyel növelted a hosszászólások számát. Egyébként meg vicc, hogy pont ezt a kérdést találtad meg és itt nyomatod a kioktató f*szságaidat. Rajtad kívül senki sem próbálta úgy értelmezni a kérdést, hogy a "nő melle szül", de úgy látszik, hogy neked csak olyan kérdéseket lehet feltenni, mint egy ötévesnek, hogy normálisan megtudd érteni. Ha úgy írtam volna, hogy "miután a NŐ már szült", akkor gondolom nagy bánatodra, eggyel kevesebb okod lett volna a gatyába élvezésre, miközben itt keresgélsz kérdéseket, hogy a lelkiállapotodat csillapítsd mások provokálásával.

Részemről ennyi. Én nem kívánok reagálni, ha netalántán még írnál számomra valamit.

2012. máj. 1. 00:06
 29/34 A kérdező kommentje:
hozzászólások*
2012. máj. 1. 00:09
 30/34 anonim ***** válasza:
Kedves Titokgazda, a válaszod tele van szemantikai hibákkal, hogy úgy mondjam, ostoba és értelmetlen.
2012. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!