Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy férfi is tudja úgy szopni...

Egy férfi is tudja úgy szopni a tejet egy nő melléből, - miután már szűlt - mint egy kisbaba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 21:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%
Fúj, undorító.
2012. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz igen, mint ahogy már írták.


30 évvel ezelőtt is volt mellszívó, csak nem olyan, mint most. Én 32 éves vagyok, bátyám 33 éves, anyukánk ballonos mellszívót használt akkor. Szlovákiából írok, lehet MO - n anno nem volt ilyen.


Én is megkóstoltam a tejem, 2 babánk van, férjem sosem kóstolta és most, hogy már nem szoptatok, még mindig nagyon óvatos, nehogy a szájába kerüljön. Az én mellem is be volt gyulladva, majd negyven fokos lázam volt, nem semmi érzés és megértem, ha régen az apuka szívta ki az anya melléből a tejet, mert nem volt más megoldás, de most, a mai világban számomra ez elképzelhetetlen.


Ha nektek ez izgató, váljon egészségetekre, de azért a gyereknek is hagyjatok. :)

2012. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Szerintem mint minden, ez is ízlés kérdése, ha ez kölcsönösen elfogadott, akkor izgató. Én szívesen kóstoltam és szívtam amikor volt. az utálkozó kommentekre meg nem vagyok kíváncsi, te se foglalkozz velük :)
2012. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Most ez miért undorító?Ha valaki szereti a másikat akkor ez belefér szerintem.Vannak ennél sokkal gusztustalanabb dolgok az ágyban amit "természetesnek"mondanak egyesek.:D
2012. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
a tehén szaros tőgyébőlnem undorító a tej, de az asszony melléből igen? Érdekes gondolkozás
2012. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Meglepődtem, hogy néhányan ennyire lefújolták a dolgot, mert akkor ilyen alapon az is fúj, amikor a kisbaba szopja, nem? :)
2012. ápr. 24. 23:40
 17/34 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy undorító,sokan a spermát is lenyelik.Attól az anyatej már csak gusztusosabb!
2012. ápr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

szerintem nem biztos, hogy az az ember, válaszoló tartja ezt undorítónak, aki lenyeli a spermát vagy az ágyban extrém dolgokat művel.


ha a baba szívja, az más, neki ez táplálék és ösztönös dolog.


Gusztus kérdése. ez olyan dolog, mint pl. más étel, én utálom a mócsingos, kövér húst, fél órát azon dolgozom, hogy eltávolítsam, apukám erre vadászik a kajában vagy elkéri, amit én késsel és villával "lehámoztam". A ropogós sült kacsabőrt viszont imádom. Dédnagymamám, ha felforralta a tejet, mindig megvárta míg "bebőrösödik" a teteje, aztán kézzel leszedte róla és megette, aztán várt a következőre... az én gyomrom meg háborgott tőle, mai napig látom magam előtt, ahogy a tejbőr kapaszkodik és csüng az ujján és nem tudom meginni a tejet. Vagy van olyan szülő, aki megeszi, amit a gyerek összetúrt és meghagyott (esetleg a szájából visszatett) a tányérjában. Én (és az anyukám sem) nem tudom megenni, hiába az én gyerekem. Különböző emberek vagyunk, különböző érzésekkel, szokásokkal. Nem kell senkit sem elítélni.


Szóval, mégegyszer mondom, ha nektek ez jó és izgató, nyugodtan csináljátok, nem fognak furcsán nézni rátok az utcán, nincs a homlokotokra írva.


A 2 gyerekes szlovákiai anyuka

2012. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló és még néhányan: Talán kicsit félreértettetek, mert engem elsősorban nem a tej íze érdekel, hanem maga a szituáció, ahogy szívom a melléből. :)
2012. ápr. 26. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!