Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellbimbóm félig be...

Az egyik mellbimbóm félig be van fordulva. Fogok tudni vele szoptatni?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem ettől függ?

Védőnőm még az elején mikor rákérdezett,befele van-e fordulva mondtam,hogy az egyik félig.Azt mondta kifordul,de rá sem nézett.Lehet vele valamit kezdeni?Vagy a következő vizsgálatkor ha szólok neki szerintetek megnézi vagy tud valamit tanácsolni?Első baba lesz.

30hkm


2012. júl. 5. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell idegeskedned, ettöl tudsz szoptatni.
2012. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bimbókiemelőt is használhatsz majd.
2012. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem laposak,és nem tudtam szoptatni így,de a bimbókiemelő nagyon jó!
2012. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tök lapos volt. Az első 1 hónapban bimbóvédővel szoptattam mindkét fiamat. Aztán lassacskán el is tudtam hagyni a bimbóvédőt, mert kiemelkedett valamennyire a bimbó és a fiaim is rájöttek a dolog nyitjára! :-) Az első 18 hónapig szopizott, a második még csak 7 hónapos és cicifüggő! :-)
2012. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, a kislányomat nem tudtam szoptatni fejtem neki, most a kisfiam 3 hónapos és másfél hónapos kora óta szopizik, addig fejtem neki.A mellszívó úgy kiemelte a bimbóm, hogy a kisfiam úgy rákapott hogy azóta szopizik.Mindenképp próbálkozni kell vagy ahogy az előttem válaszolók írták, bimbóvédő, kiemelő vagy ahogy nekem sikerült fejővel.Remélem fogsz tudni szoptatni.Boldog babavárást és könnyű szülést!
2012. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Közben kicsit utána olvastam,és rájöttem,hogy nincs is egészen befordulva.Szerencsére ki tudom fordítani,reméljük nem lesz vele gond. Jah és az előtejem is beindult :D

2012. júl. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!