Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek van fölösleges tejcije...

Akinek van fölösleges tejcije annak mennyi jön le 1 nap?

Figyelt kérdés
Elteszitek későbbre vagy adjátok tejtesónak? Milyen időközönként fejitek és milyen mellszívóval? Mióta és meddig fejtetek?
2009. szept. 17. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak irigyelni tudlak benneteket!

Nekem a két mellemből nincs annyi, hogy minden étkezésre elég legyen. Pedig kipróbáltam már számtalan módszert a gyarapításra. Mégis pótolnom kell. Jó Nektek! Ráadásul én elég nagy cicikkel rendelkezem, és mégse jók semmire.

Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésre, de olyan jó volt olvasni, hogy létezik ilyen, hogy ennyit felesbe le tudtok fejni.

Jó babázást mindenkinek! Remélem azért az én kislányommal is minden rendben lesz a pótlás ellenére is.

2009. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az én egyéni véleményem az hogy a tápszerrel sincs semmi gond. Nem vélelenül van kitalálva. Sokan sziszegnek hogy tápszer és jaj szegény gyerek...az ilyenek az hitetik ez az emberrel hogy a tápszer árt,pedig dehogy. Tény hogy nem ér fel az anyatejjel, de táplálja a piciket és ez a lényeg! Boldog babázást és sok sok tejcit mindenkinek:D
2009. szept. 18. 16:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Kislányom 2,5 hónapos, az elejétől fogva fejek, nem eszik ciciből. Napi 6x eszik kb. 130-140 ml-t, egész nap kb. 1200 ml jön le, 3 óránként fejek.

Tehát 200-300 ml a feleslegünk naponta, most lesz egy tejtestvérünk is!:))

Aventes kézi mellszívóm van, nagyon bevált.

üdv!

2009. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

4 éves fiammal én is fejtem anno és üvegből itta.Ezt így 9 hónapos koráig tudtam csinálni. Mindvégig jutott akkor is a tejtesónak bőven:D Akkor az elektromos medelával csináltam ami sztem tökéletes de "hangos".

Nagyon köszönöm a válaszokat Mindenkinek:D

2009. szept. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!