Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elfogyott a tejem de nem...

Elfogyott a tejem de nem tudok venni tápszert 1 hós babámnak. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%
keress olyan védőnőt, vagy anyukát, aki tud segíteni, hogy újra legyen tejed! Hidd el, meg lehet csinálni. Szopiztasd minél többet!!
2013. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
Ez KAMU nincs még egy hülye nö a világon mint ez ha tényleg igy lenne szerintetek ide irogatna?
2013. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Védőnő, gyerekorvos, van, akik leadnak megmaradt tápszert. De ez tényleg érdekes, most éhes a baba vagy mi? Meg nekem nem azonnal fogyott el a tejem, eleinte csak pótoltuk, tehát folyamatosan volt itthon tápszer, nem csak úgy eltűnt a tej..
2013. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
57%
Pedig hol van még a karácsony! Olyankor szoktak jönni az éhező gyermekek anyukái, hogy "nem kuncsorogni jöttem", de azért olyan jó lenne pár ezer forint...
2013. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként a védőnőnek szoktam adni tápszert, szerintem mások is megteszik ezt. Kérdezz rá a védőnőnél. Hol a kérdező amúgy? Meg helyileg hol lakik?
2013. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%
A tej nem fogy el egyik naprol a másikra!ha kevés van akkor mindket melledből szoptas es rengeteg folyadékot inni főleg sört de csak mertekkel persze :) és ne idegeskedj rajta mert a stresz az tényleg hozzá segit hogy elmenyen!
2013. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%
Wow lefogadom, hogy Szombathelyi kéregető anyuka a kérdező!!!!!
2013. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Tényleg fura h egyik pillanatról a másikra!!!!

De akkor is az ember mégis szívesen segítene!!!!!

2013. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha 1 hónapos a babád, akkor mostanában kaptátok vagy fogjátok kapni az egyszeri anyaságit. Azzal mi a helyzet?
2013. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
És mi van akkor, ha nem a pénz a gond, hanem nincs a közelben bolt, vagy nem tud valami miatt elmenni... Vagy akarja egyedül hagyni őt, míg elmegy a boltba. Vagy mit tudom én... Nem mindíg a legrosszabbra kell gondolni
2013. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!