Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elfogyott a tejem de nem...

Elfogyott a tejem de nem tudok venni tápszert 1 hós babámnak. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyermekem éhezik MEGOLDOM, ha kell kilopom a tápszert a boltból. De olyan NINCS, hogy nem tesz semmit.
2013. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Tök mindedj hogy miért,nem az volt a kérdés. 1. Szerintem próbálj meg szopiztatni. Minnél többször teszed mellre a gyereket,annál több tej termelődik. Hidd el!...és meg is nyugszik tőle...2.de éheztetni nem szabad,ne tedd,menj át egy olyan ismerőshöz,barátnőhöz és esetleg kérj pár adagot addig amíg nem tudsz venni és majd add vissza lehet,hogy ad valaki. 3.Ha információzavar miatt úgy tudod,hogy nincs olyan tápszer amit ehet,akkor szólok,van pl.: beba h1 pro tápszer recept nélkül kapható 2800ft. 4.kérj kölcsön pénzt és vegyél 5. szólj azonnal a védőnőnek vagy a lakóhely szerinti családvédelmisnek . NEM A TE ÉRZÉSEID A FONTOSABBAK HANEM A GYEREK BIZTONSÁGA!!!
2013. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
És nem biztos hogy elapadt a tejed,ne nyúlj egyből tápszerhez ha van még egy pici kis tejed. Volt amikor(növekedési ugrásnál) egész nap rajtam lógott a picur éjjel-nappal evett és két nap múlva volt elég tej és IGYÁL sOKaT!!! NAGYON SOKAT!!!
2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem volt tejem és a gyerekorvos felírta, így hoztuk az anyatejet a gyűjtőből. Ezért nem is kellett fizetni. Ha jól tudom 8 hónapos korig lehet felíratni.
2013. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
MOst az utolsó válaszolót miért kell lehúzni igenis nagyon hasznos tanácsokat adott. Nem köpködte a kérdezőt hanem ellátta tanáccsal. Ja vagy h itt az a király aki jól megszidja és azt szajkózza mennyire felelőtlen??? Bocs előre szólhattatok volna!
2013. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
vagyis az utolsó előttit :D addigra írtak :)
2013. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
39%
Pl eladni a számítógépet/telefont es lemondani az internetet....
2013. jún. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Anyatejet adnak ingygen ha felírják!
2013. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%
Jah, valoban... Inkabb legyen szamitogep, meg okostelefon es internet, mint az egy honaposnak tapszer. gratulalok.
2013. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!