Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Úgy is be lehet gyulladva a...

Úgy is be lehet gyulladva a tejcsatorna, hogy nincsen se csomó, nem kemény a mellem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta fáj egy kis helyen a bal mellem, van ott egy piros folt is rajta. Nem csipet meg semmi,masziroztam is de nem változott semmi. Nem tudom mit csináljak.

2013. szept. 20. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

EZ bizony mellgyulladás! Nekem is volt!

Házi praktika: káposztalevelet kell összetörni, abból pakolást készíteni a gyulladt területre. Egyébként meleg vízzel zuhanyoztatni, masszírozni, szoptatni, fejni, ha belázasodsz, akkor orvos. A szoptatást kezdd mindig ezzel a mellel, hogy jól megszívja a baba.

Gyógyulást!

2013. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó.


10 hetes a lányom, és eddig nem volt semmi problémánk.

2013. szept. 20. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Nekem is így kezdődött, aztán egyre jobban fájt, majd kemény lett az egész. Szoptass különböző testhelyzetekben, mindig ebből a melledből szoptass először, érezni fogod, hogy mikor szívja ki a baba a tejet a fájó részből, legalábbis én éreztem és szinte megkönnyebbülés volt. Masszírozd, fejd, akkor is ha fáj, de ha lázas leszel egyből irány az orvos.
2013. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 20. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!