Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Tegnap észrevettem,hogy be van csomósodva,mind a két mellem.Masszíroztam/masszírozom,de utána csak pár cseppet tudok belőle kifejni.Ez normális?
2009. nov. 16. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki a maszírozást meleg zuhany alatt. állítólag jó.
2009. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon szabadna neki csomósnak lenni. Próbáld masszírozni, esetleg meleg vizes zuhannyal fellazítani előtte. Próbáld kifejni. Nekem 5 hetes volt a fiam, mikor becsomósodott a mellem. Egyik pillanatról a másikra történt. Azt vettem észre először, hogy kicsit csomós, utána elkezdett kicsit fájni. Utána már nagyon fájt, úgy, hogy nem tudtam a karomat leereszteni. Felment a lázam 39,8-ra. Kórház lett a vége. Ott kaptam lázra injekciót, jól kifejték a csecsemősök a tejet gépi mellszívóval. Utána 1 héten keresztül jártam be injekcióra. Szedtem gyógyszert is rá. Még szerencse, hogy nem apadt el a tejem. Bár nekem úgy begyulladt, hogy tiszta égő vörös volt az egész mellem. De ha szépen kifejed, vagy kiszopja a baba, akkor nem fogsz így járni, mint én.
2009. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fejéssel nem sikerül megindítani a tejet, próbálhatod azt is, hogy miközben szopik a baba, masszírozod a mellbimbó irányába körkörösen a csomókat.

Vagy miközben szopik, a másikat fejed, bár ez némi gyakorlatot igényel.

2009. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, de nekem ha szopizik, akkor eltűnnek a csomók, persze teljesen laza nem lesz a mellem. és csak akkor lesz csomós ha jó sokáig nem szopizik, pl reggelre.

De én sem tudom fejni, mont te, csak a babám ért hozzá. :)

2009. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!