Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt nem fogyok....

Szoptatás alatt nem fogyok. Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés

10 kilót híztam terhességem alatt (65 kg-mal mentem szülni),azóta nem mértem magam,de szerintem olyan 7 kg biztos lement....

Most 6 hónapos a babám,még mindig szoptatok,és már vagy 3x-ra kérdeztek rá,hogy várom-e az új babámat.....És tényleg van a hasamon,meg a derekamon felesleg.


Nem eszek sokat,kenyérféleséget egyáltalán nem,lisztes,cukros dolgokat már 11 éve nem fogyasztok,vacsit most már elhagytam....Szerintetek szoptatás alatt raktározna a szervezetem?Mert mindenhol olvasom,hogy szoptatás alatt hogy fogynak a nők.....


És ha abbahagyom majd a szopit,vajon sikerül leadnom?

(tudom,mozognom is kell...-erre vajon hulahopp karika,taposógép,DVD-k elég?).


2014. ápr. 21. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
sok nö nemhogy fogyna még hizik is, sokan föleg azért mert többett kell enniük hogy legyen tejük. A másik hogy anők nagy részséánek pl akkor megy le telejsen a hasa amikor abba hagyja a szoptatást, de akkor akár 1-2 héten belül le is megy.
2014. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én terhesség alatt fogytam, úgyhogy tökre örültem, hogy végre lemenet az a felesleg, amit előtte nem sikerült leadnom, mert nem voltam elég kitartó. 9 hónapig szoptattam, már előre örültem, hogy nah, mindenki fogy szoptatás alatt, de király lesz, jobb formában leszek, mint valaha. Ehhez képest visszaszedtem minden leadott kilót, ami lement rólam. Úgyhogy szoptatás abbahagyása után elkezdtem fogyózni és lement 15 kg...nah, most jobb formában vagyok, mint valaha :)

Jah, és igen, kalóriaszámolással (kaloriabazis.hu) és taposógéppel-a legjobb zsírégető, a többi nem is kell! Sok sikert!

2014. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viszont szoptatás alatt adtam le a felszedett (babával együtt) 21 kg-t. Terveztem még fogyni azért valamennyit, de itt 57 kg-n nagyon megálltam..

Van még időd fogyni, nekem 7 hónap alatt tűnt el az összes, persze a hasam az már csak akkor lapos, ha behúzom.:D

2014. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hulhopp karikák közül a Magic Hopp-ot tudom ajánlani 12 vok anyu unokatestvérének volt egy ilyen karikája. Most 2 van kinti és benti. Nagyon kényelmes, de sajnos a kintit megette a Nap. Nem csoda négy éves. Mostanában letört pár füle mázli, hogy adtak pár tartalék fület.
2014. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!