Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől apadhat el a tej?

Mitől apadhat el a tej?

Figyelt kérdés

Egy ideje cumisüvegből kapja a babám az anyatejet, 3 óránként lefejem mindkét mellemből (hosszú történet, a mellemből nem fogadta el :( ). És folyamatosan fogy. AZ ég világon már mindent kipróbáltam (Lactoherb, urtica urens, indiai tejszaporító golyók, alkoholmentes sör, meleg vizes borogatás), és mégis egyre kevesebb. Pedig a fejésnek már önmagában segítenie kellene, és kipihent is vagyok, mert éjszaka alszik a baba.

Nem tudja valaki mi lehet az oka hogy elapad a tej, olyan esetben ha mégis rendszeresen inger éri a mellet?



2014. aug. 18. 18:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jaj istenem, most is csak 50et tudtam lefejni a 2 mellemből összesen! :(
2014. aug. 19. 18:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Eltelt pár nap, van-e javulás, kedves kérdező?
2014. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem lett jobb de hál istennek rosszabb sem. reggelente (az egész éjszakai pihenés miatt gondolom) jó sokat le tudok fejni, kb 250et, ami az estéhez közelítve egyre kevesebb. egyelőre el tudom látni a kisfiamat úgy, hogy csak napi egy étkezése tápszer szerencsére.
2014. aug. 23. 19:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Sürgősen beszélnék egy IBLCL szoptatási tanácsadóval. Nálunk volt egy 3 hetes időszak, amikor csak fejtem, mindenek ellenére apadt a tejem, fejéssel nem tudtam fenntartani, van ilyen .
2014. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!