Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit gondoltok, megehetem azt...

Mit gondoltok, megehetem azt a mézeskalácsot, amin máz van, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
Mert ugye az nyers tojásfehérjéből készül.
2014. dec. 1. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne ehetnéd meg? A tojásfehérje még nyersen sem lenne káros, de a mázban semmiképpen.
2014. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Jó étvágyat hozzá! :) Az egyetlen ami káros neked benne, az a tükör. Azt ne edd meg :))
2014. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy musorban egyszer egy cukrasz azt momdta, hogy a tojashoz adott cukor "megfozi" a tojast, igy valojaban nem nyers. Mellesleg a nagyuzemileg keszult mezeskalacsoknal nem tojasfeherjet, hanem habcsok port hasznalnak a bevonathoz, az pedig eleve sutve van.
2014. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért lenne nyers, hiszen meg van sütve?
2014. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem terhesen is és szoptatás alatt is, ez hülyeség, hogy nem lehet enni semmit sem! Kivéve ha a baba valóban hasfájással stb. tünettel reagál ha xy ételt eszel. Nyugodtan edd meg. (valóban nyers az a tojás mert azt már nem sütik rá, de annyitól semmi baja nem lesz az embernek)
2014. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Méz van benne elvileg azt sem szabad enni. Ne butáskodj, nyugodtan egyél mézeskalácsot, párolt káposztát kacsacombbal, sőt még egy kevés bort is ihatsz.
2014. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eszek mindent, már elmúlt a hasfájós korszak, nem is viselte meg egyébként. Inkább csak a nyers tojástól idegenkedem, de meggyőztetek, sütök is egy tálcával. :)

2014. dec. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!