Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e valamilyen diétát...

Lehet-e valamilyen diétát alkalmazni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Ma 10 hetes a kisfiam és a szopizást minden alkalommal pótolni kell(kb. fele tejcsi, fele tápszer). A terhesség előtt sem voltam egy vékony alkat, de alatta több mint 20 kilót szedtem fel. Bárhogy vigyáztam, csak jöttek a kilók, de most nem is ez a lényeg! Kb. másfél hete elkezdtem tornázni, persze nem mint az őrült, csak egy kis szobabicikli, meg felülés. Viszont borzasztóan zavar a súly ami rajtam maradt. Gyűlölők tükörbe nézni!!! Van vm, olyan diéta, vagy valami amit már ilyenkor el lehet kezdeni? Persze addig szeretnék szoptatni, amíg csak tudok, tehát nem annak a kárára akarok diétázni, csak borzasztóan rosszul érzem magam a bőrömben, arról nem beszélve, hogy a kötényhas is megvan, ráadásul olyan csíkos a hasam, hogy egy életre elfelejthetem a kétrészes fürdőruhát. Tényleg a kötényhasra vm jó módszer? A lekötözést csináltam/csinálom nem segít! Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve!!!
2010. febr. 1. 16:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
én tudok segíteni
2010. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
pill.
2010. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
írd le az email címed és leírom a megoldást !
2010. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Azokat a diétákat lehet, ahol nem kell lemondani semmiről sem. Pl a Norbis. Sokan fogynak a 90 napossal is szoptatás alatt.

Amúgy nagyon nehéz. Most én is előtte állok, 10-12 kilót szeretnék fogyni, de nekem így nem nagyon megy. Eddig mindig úgy fogytam, hogy alig ettem, de most ezt nem tehetem a tej miatt. Gondolom, a tudatalattim is így van vele, ráadásul mindig éhes vagyok.

A kötényhasra vmi megoldás engem is érdekelne. (bocs az offért!)

2010. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én is csak úgy tudtam mindig is néhány kilótól megszabadulni, ha nem ettem, szinte semmit, de most ezt nem tehetem, örülök, hogy még ennyire is tudok szoptatni!

Egy e-mail címért, jön a megoldás, hm. ez jó! :)

nemetinetimi@yahoo.com

Köszönöm!!

2010. febr. 1. 16:16
 6/32 anonim ***** válasza:
írni fogom ,csak most ébredezik a babám ! Amúgy hidd el ez a megoldás ! Egy dietetikussal konzultáltam ,nekem 35 kiló plusszom van !
2010. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
elküldtem !
2010. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

elküldenéd nekem is ? nekem 12 kg pluszom van

mnes@freemail.hu

2010. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

én is szeretném kérni! katee21@freemail.hu

köszönöm szépen!

2010. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Kérlek, nekem is küldd el priviben vagy a sziri.zsuzsa@freemail.hu címre! Előre is köszönöm!
2010. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!