Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e valamilyen diétát...

Lehet-e valamilyen diétát alkalmazni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Ma 10 hetes a kisfiam és a szopizást minden alkalommal pótolni kell(kb. fele tejcsi, fele tápszer). A terhesség előtt sem voltam egy vékony alkat, de alatta több mint 20 kilót szedtem fel. Bárhogy vigyáztam, csak jöttek a kilók, de most nem is ez a lényeg! Kb. másfél hete elkezdtem tornázni, persze nem mint az őrült, csak egy kis szobabicikli, meg felülés. Viszont borzasztóan zavar a súly ami rajtam maradt. Gyűlölők tükörbe nézni!!! Van vm, olyan diéta, vagy valami amit már ilyenkor el lehet kezdeni? Persze addig szeretnék szoptatni, amíg csak tudok, tehát nem annak a kárára akarok diétázni, csak borzasztóan rosszul érzem magam a bőrömben, arról nem beszélve, hogy a kötényhas is megvan, ráadásul olyan csíkos a hasam, hogy egy életre elfelejthetem a kétrészes fürdőruhát. Tényleg a kötényhasra vm jó módszer? A lekötözést csináltam/csinálom nem segít! Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve!!!
2010. febr. 1. 16:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szia! Szeretném én is elkérni, ha lehetséges! 20 kg-tól kellene megszabadulnom!!! csendes.ildiko@t-email.hu

Köszönöm szépen előre is!

2010. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Szia! Én is feliratkoznék a sorba! 18 kg plusszom van! A címem? botajutka@freemail.hu. Gyűlölöm a testem! Előre is köszi!
2010. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem lenne nagy gond nekem is elkuldened! editke100@hotmail.com elore is koszi!
2010. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Mindenkinek elküldöm ,kitartás !

Nemsokára fürdetem a 4.5 hónapos fiamat :)

Igyekszem :)

2010. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Köszi! Jó fürdetést! :)
2010. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Elküldtem ,remélem megkaptátok !
2010. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
?
2010. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldenéd, köszi, címem: soosnehosszu@freemail.hu
2010. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ha nem jelent gondot legyszi kuld el nekem is fencike@freemail.hu.Eloreis koszi!
2010. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Ha maradna időd még rám is, akkor legyél szíves nekem is.

gracialle@citromail.hu

2010. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!