Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet-e valamilyen diétát...

Lehet-e valamilyen diétát alkalmazni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Ma 10 hetes a kisfiam és a szopizást minden alkalommal pótolni kell(kb. fele tejcsi, fele tápszer). A terhesség előtt sem voltam egy vékony alkat, de alatta több mint 20 kilót szedtem fel. Bárhogy vigyáztam, csak jöttek a kilók, de most nem is ez a lényeg! Kb. másfél hete elkezdtem tornázni, persze nem mint az őrült, csak egy kis szobabicikli, meg felülés. Viszont borzasztóan zavar a súly ami rajtam maradt. Gyűlölők tükörbe nézni!!! Van vm, olyan diéta, vagy valami amit már ilyenkor el lehet kezdeni? Persze addig szeretnék szoptatni, amíg csak tudok, tehát nem annak a kárára akarok diétázni, csak borzasztóan rosszul érzem magam a bőrömben, arról nem beszélve, hogy a kötényhas is megvan, ráadásul olyan csíkos a hasam, hogy egy életre elfelejthetem a kétrészes fürdőruhát. Tényleg a kötényhasra vm jó módszer? A lekötözést csináltam/csinálom nem segít! Segítsetek, nagyon el vagyok keseredve!!!
2010. febr. 1. 16:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Hahó! Ha nem vagyok pofátlan, én is megkaphatnám? ncsevi@citromail.hu

Köszi!

2010. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon szépen megköszönném,ha esetleg még lenne időd és elküldenétek nekem is!rajtam 4 kg van a kezdeti súlyhoz képest viszont én előtte híztam 12 kilót,mert másfél hónappal előtte letettem a cigit!több időt akartam ,csak egyből sikerült a kisasszony!:)

vandita08@freemail.hu nulla-nyolc

köszi

2010. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Valaki elküldené nekem is? banyuci@indamail.hu

Jó pár kila van rajtam is... :S

Banyuci

2010. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

No nézd már, véletlenül megnyomtam idő előtt az elküldést... Szóval nagyon köszi előre is!

Banyuci

2010. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Kész vagyok teljesen.... a gyerek elvette az eszem... szóval még azt akartam leírni, hogy én elkezdtem köbö 3 hete a 90 napos diétát. Egy deka nem ment még le, pedig ebben nagyon reménykedtem!

Banyuci

2010. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én is kérném,ha van még erre egy kis időd juhaszm0809,@citromail.hu, köszi-:))
2010. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
előző:juhaszm0809@citromail.hu
2010. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 xStefix ***** válasza:
Engem is érdekelne a diéta, a lenti "csíkra" jöhet a mail. Köszönöm!
2010. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Szia!

engem is érdekelne a diéta. 20 kg-tól kellene megszabadulnom :-((

maria_21@freemail.hu

Köszike

2010. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Meg kérhetek valakit nekem is küldje el?! petoczgabriella@freemail.hu Köszönöm
2010. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!