Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti kínlódnátok a szoptatással?

Ti kínlódnátok a szoptatással?

Figyelt kérdés

Eleinte nem is volt tejem,aztán lassacskán lett,de csak 10ml-és van,hogy azis 2mellből,onnan tudom,hogy fejem is magam,hogy jobban termelődjön a tej,iszom a szoptatós Laktoherb teát,igyekszem sokat inni,de 10-max 15 milinél nemtudok többet lefejni 2 mellből.Még akkor sem,ha reggel fejek,és éjjel kimarad,akkor sincs több!

Szerintetek van így értelme? A babám nem is nagyon szívja már,sztem érzi,hogy nincs benne...


2014. dec. 14. 22:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Kerdezo, az hogy uresnek erzed a melled, nem azt jelenti, hogy ures.

A tej nem ugy van, hogy megtermelodik es ott "van". Szoptatas kozben termelodik leginkabb. Azert mondjak, hogy szoptass minel tobbszor, hogy tobb tej termelodjon .

2014. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Csak mert a korházban a csajok mondták (akkor még egyátalán nem volt tejem) hogy az a jó,ha bevan "durranva" a mellem,és amikor nagyon telinek éreztem,nehéznek,és fájtak,akkor tényleg volt tejem (akkorsem sok)

A szoptatási tanácsadó pénzbe kerül? Házhoz jön,vagy hogy van? Egyátalán tuti van értelme? Bocs,hogy ilyeneket kérdezek,de első babás vagyok,és erről még nem is hallottam!

2014. dec. 19. 18:40
 33/33 anonim ***** válasza:

facebookon van szoptatos csoport, ott tuti tudnak segiteni, hogy ki van hozzad kozel (tanacsado),).

plusz itt is nezelodhetsz tanacsado utan:

www.lll.hu

www.ibclc.hu

2014. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!