Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy ilyen fotelban kényelmesen...

Egy ilyen fotelban kényelmesen lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 22. 10:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kényelmesen
2015. jan. 22. 10:09
 2/13 LadyLoss ***** válasza:

Fene tudja, lehet kényelmes és kényelmetlen is, attól függ hogy szeretsz ülni. Én pl sokszor felhúzom az egyik lábamat a fotelban ülve. Ebben az esetben engem nyomna a két vékony fa karfa. És egy egy egy szoptatás akár több idő is lehet mint 5 perc. Én olyat választanák aminek tömör karfája van.

Én...de ettől még neked lehet kényelmes. Menj el, próbáld ki többféle ülőhelyzetben.

2015. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fotel már megvan, irtó kényelmes. Nem szoptatósnak vettük, csak nem tudom érdemes e beruházni egyre kifejezetten szoptatáshoz.
2015. jan. 22. 10:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Én amúgy leginkább törökülésben szoktam benne ülni:D
2015. jan. 22. 10:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen van és én is törökülésben szoktam ülni benne. Amikor szoptattam, nekem kényelmes volt, de a karom alá tettem egy jó nagy párnát.
2015. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt a baba (kb 3 hós korig), addig jó volt. Egy ideje számomra kényelmesebb a fülesfotel, főleg éjszakára.
2015. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a legkenyelmesebb szoptatasi póz a fekve szoptatás,úgy te is tudsz pihenni, főleg az éjszakai szopik alkalmával.
2015. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen, nem tudtam benne szoptatni. A könyökömet állandóan szétvertem a fa részében, felállni meg képtelenség volt belőle egy-egy hosszabb szoptatás után. Az ikea féle Ektorp fotel tökéletes volt rá.
2015. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoptattam be, de van ilyenünk, és lehet én voltam kényes, de a szülés utáni napokban beleültem és nem bírtam kiszállni belőle.
2015. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez az ektorp nagyon nem illik a lakásba...


Hát nem tudom mi lesz, kipróbálom benne, fektetve is, azt legfeljebb beszerzünk valami mást.

2015. jan. 22. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!