Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fejéssel csak az első hetekben...

Fejéssel csak az első hetekben tudom szaporítani a tejemet vagy később is? A horrorfejést hány napig kell alkalmazni, hogy eredménye legyen?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos a kisbabám.

#Tejszaporítas #horrorfejés
2015. jan. 24. 12:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös ( elnezést a megszólításert) még mindig téged kerdeznelek.

Nálatok "napirend" van vagy inkább igény szerinti szoptatás?

Mérted a kisbabádat szoptatásonkent amikor még tápszert is adtál?

Éjszaka ezek szerint a te kisbabad is alszik és nem kelted fel -gondolom ha akkor is fejtél?

2015. jan. 24. 23:26
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, neked is koszonom a válaszod.

Éjszaka nem szeretnem felébreszteni, ha mar ilyen szepen alszik, mert nem aludna könnyen vissza, ismerem már ennyire, csak szenvedne ő is mi is.

Mérem minden szoptatásnál, hofy mennyit evett és utána adom a tápszert, abból annyit eszik amennyi jól esik neki

Tudom, hogy igazad van, hogy ugy jönne meg a sok tej, ha igeny szerint szoptatnám, és nem adnék tápszert. De gondolom ez is csak több n után működne, félek addig éhezne így inkább valahogy fokozatosan szeretném elerni, hogy minél tobb tej legyen.

2015. jan. 24. 23:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát előszőr napirend volt, de utána áttértem az igény szerintire. Most akkor eszik, amikor csak kér, egyedül az estéink mások, 9kor fekszik le, éjfélkor meg 3kor fejek, 6kor felkeltem szopizni és onnan meg ahogy ő kéri. Az igény szerinti jobb a szaporításra szerintem.
2015. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ja és igen mértem, csak mert muszály voltam. mikor nem szopott de nem tudtam,hogy nem szív kiszáradt és így kénytelen voltam mérni. legalább láttam mennyire haladunk. mikor elég lett a tej, abbahagytam az idegeimre ment az a mérleg, ha mozgott a baba ugrált, csak mozdulatlanul mutatatta a jó súlyt.magyarázzam már el egy 3hetesnek,hogy jóóóó tudom ,hogy éhes vagy de ne mozdulj ne mozogj maradj úúúúgy és mint egy hülye állhattam a mérleg fölött na persze ő meg csak úgy rúgkapált... de tény,hogy így tudtam mennyi kell még neki. az lll-s szoptatási tanácsadó mondta annyit adjak csak tápból,hogy megnyugodjon,inkább szoptassam amíg csak hajlandó rá. ahogy írtam 3hét kellett,hogy ne egyen tápot.nem keltem éjjel,olyan hasfájós volt,örültem mikor végre aludt és nem vísított, így is 6kor olyan nyűgős,hogy csak na.
2015. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!