Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy alakult a melletek...

Hogy alakult a melletek szoptatáskor?

Figyelt kérdés
Rá vagyok feszülve a szoptatásra,ami nagyon nem tesz jót a tejadó reflexemnek.Tejem lenne,mert ha megnyomom a mellem jön a tj,de mégis mire odakerülök hogy szoptatás,annyira begörcsölök,hogy nem indul meg a tejem.Nyugisabb órák után mikor érzem hogy keményedik is a cicim ,akkor nincs gond,de délutánra,Estére mikor puha a cicim, nem tudom elképzelni hogy elég lenne a tej,ezen befeszülök és meg sem indul a tejem. :( Nálatok hogy működik? Puha mellből szoptatni?!

2015. febr. 21. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják, hogy tejleadő reflex, neked az késik.


nézz utána mivel lehet javítani

2015. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván az tenne jót neki,ha nem görcsölnék,de a félelmem ez a puha mell és hogy mivel puha,tuti nincs tejem. :( Azért érdekelne,hogy aki szoptat más is van -e így?hogy mondjátok,hogy igenis a teljesen puha mell is rejt tejet! ????
2015. febr. 21. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen rejt. A gyerekorvosom mondta, hogyha már beáll a kereslet-kínálat, akkor már nem feszül a mell. Nálam is így volt. Illetve amikor ráteszed a cicire, akkor jön a tejcsi, hidd el. Amikor megnyomod, az nem Ugyanaz, mint ha a baba szívná. Nyugodj meg, lesz tejcsi. Mennyi idős a babád?
2015. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A jövő héten lesz 5 hónapos.
2015. febr. 21. 12:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Fiam is jövő7en lesz 5 hónapos. Méred szopi után, h mennyit eszik? Mondjuk az jobban stresszel... Én nem mérem már. Mi az első két hétben készültünk ki, nem hízott semmit...
2015. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elején is volt ilyen kiborulásom,mert mértem.Sokszor minden evésnél és az csak ront a helyzeten. :(
2015. febr. 21. 12:43
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt semmi gond a gyarapodásával,csak a nagyobbtól elkapott egy kis rotát voltak katasztrofális szopik,hasfájások,és egy hetes 40 gr-os hízás. Én ezen beparáztam és azóta nem tudok kilábalni belőle.Kapott tápszeres pótlást is így nem reális a heti gyarapodás sem.Én meg görcsölök és félek hogy elapad a tejem. :(
2015. febr. 21. 12:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja a pótlás kanállal ment,"hála Istennek" a cumisüveget el sem fogadta!
2015. febr. 21. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
a puha mell semmit nem jelent, 1-1 deci is lehet puhába 2 meg elég egy 5 hónaposnak. nekem 3-400-nál kemény,az alatt nem. ha utálsz is mérni,1 napot mérj,aznap csak szoptass minnél többet,meglátod így mennyit tudsz kihúzni belőle,lehet,hogy nem is kell az a tápszer.
2015. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!