Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. s Rohamosan lecsökket a...

S. O. s Rohamosan lecsökket a tejem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tejleadó vagyok ( most már csak voltam) egyik napról a másikre lett drasztikusan kevesebb a tejem. Egyik nap még 1L a másik nap ha megfeszülök se jön le 500ml több és most már ott tartok hogy reggel és este 2-2dl ami a fiamnak elég. Nem is lenne ezzel baj csak még pár hónapig adnom kéne neki.. azt hozzáteszem sosem cicizet sajnos nem tudott... most mit csináljak. Hiába iszom 3L eszem rendesen még sincs több.Segítő válaszokat köszönöm..
2015. jún. 12. 22:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Attól félek ha így lecsökkent napokon belül ennyi sem lesz :( nem szeretném tápszerezni a végére.
2015. jún. 12. 22:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja a tápszertől, ne tekintsd ellenségnek.


Nekem egyáltalán nem volt tejem, kizárólag tápszeres volt a lányom. Már egy éves múlt és tökéletesen fejlődik, beteg meg még soha nem volt.

2015. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért.. nem tekintem annak de én aki több mint 3 litert adtam le azért nagy csalódás lenne számomra..
2015. jún. 12. 23:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csokkentetted a fejesek szamat?
2015. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elfáradt a szervezeted, és pont annyit termel, amennyi a babádnak elég. Ami nem is baj, hiszen szerintem elég megterhelő a szervezeted számára napi szinten 2-3x annyi tejet termelni, mint amennyire a kisfiadnak szüksége van.
2015. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem lett lecsökkentve a fejések száma egyik nap még 500ml-t adtam le + amit a fiam megevett 300-400ml 1-2 napra rá má csak 200ml tudok reggel este fejni.. hiába eszem iszom.. kicsit csalodott vagyok hogy 3-3, L tejet adtam l+ maradt a fiamnak is bőven itthon most meg hirtelen ilyen kevés lett :( pedig alszom vele délután 2 órát eszem is iszom is.... kicsit bánt hogy a fiam végére tápszeres lesz :(
2015. jún. 13. 13:59
 7/10 A kérdező kommentje:
3-3,5 l akart lenni.... már tény hogy elegem van a fejésekből és már nehezen oldom meg de jó lenne 1 éves koráig kihúzni
2015. jún. 13. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz ennyire a tejleadáshoz? esetleg nem lettél terhes? A lányom 9 hós volt amikor teherbe estem, egyik napról a másikra annyira lecsökkent, hogy már csak 2 hónapig tudtam ezután szoptatni.
2015. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elnézést félreértettelek, a fiadat szweretnéd szoptatni 1 éves koráig, nem tejet leadni.Homeopátiás golyóból próbáld meg a az Urtica Urens 5 ch-t 5 napon át napi 3x5 golyó, 2 nap szünet, megint 3x5...és / vagy Ricinus 5ch-t, ugyanígy szedve, de a gyógyszerész mindent elmond.
2015. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) terhes biztos nem vagyok :) igen a fiamnak szeretnék még 2 hónapig fejni sajnos sosem cicizet.. azért írtam hogy tejleadó voltam mert tényleg rengeteg tejem volt.. Most már nem érdekel ha nem tudok leadni csak a fiamnak elég legyen. Hihetetlen hogy egyik napról a másikra így lecsökkent és ez aggaszt hogy ha ez így meg tovább félek neki sem lesz.
2015. jún. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!