Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Undorodom a szoptatástól. Ha...

Undorodom a szoptatástól. Ha gyerekem lesz, ez változni fog?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Változhat. Főleg, ha elmész pszichológushoz és rájössz az okára. Nem ritka, hogy valaki gyerekvállalás előtt jön rá, milyen lelki gubancai vannak, vagy az anyaság érzésével, vagy a gyermekápolás és nevelés részével... át kell rágni magad és akkor még van esély. Magától nem fog elmúlni.
2015. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartok...
2015. jún. 17. 19:35
 3/9 anonim válasza:
84%
Ha nem fog menni akkor se ess kétségbe.. sok anyuka van akik nem szoptatnak es mégis egészseges a babájuk. Ne örlödj emiatt..
2015. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem (csak) azért kell ezzel foglalkozni, hogy a babát tudd táplálni, hanem azért is, mert ez egy probléma. Én nem szeretek beletörődni a lelki gondokba (sem), megoldani szeretem őket. Szabadabb az élet, ha nem korlátoz semmi sem.
2015. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg! Én nem undorodtam,egyenesen a hideg rázott tőle:) De attól is ha a párom a mellbimbómhoz ért!


Mikor a lányom megszületett az első dolgom az volt,hogy mellre tegyem... Nem tudom.. Ösztönösen jött:)


Na már most:) IMÁDTAM szoptatni:) Semmi nehézségem nem volt benne,ügyes volt a lányom is és én is:)

Tényleg imádtam és sajnálom,hogy nem tudtam sokáig "3hónapig"

Szerintem változni fog igen.. Hozzá teszem nem nem rohangáltam pszichológushoz emiatt:D

2015. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem azt mondtam, hogy rohangáljon pszichológushoz, hanem javasoltam egy lehetséges megoldást. Persze, le lehet úgy is élni egy életet, ahogy te, hogy szegény párod férfiként hozzá sem érhet a mellbimbódhoz, és te így boldog vagy, de van, aki szereti megoldani a lelki bajait, és nem megtanul együttélni vele. Én speciel biztosan nem hagynám abba a megoldás keresését, ha ilyen gondjaim lennének, és nem csak azért, hogy szoptatni tudjak, hanem mert van olyan dolog az életben, ami természetes és mégis undorít. Ez megoldásért kiállt, ahogy a te gondod is. De persze, lehet úgy élni, hogy úgy teszel mintha nem lenne gond, ez is egy lehetséges út. Csak nem biztos, hogy a teljes élet felé vezet.
2015. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is undorodtam a szoptatástól mindig is, de a fiamat a legnagyobb természetességgel szoptattam, de ettől még viszolygok attól, ha más szoptat. A spermát is undorítónak tartom, de a férjemé nem zavar.
2015. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 6-os!

Köszönöm,hogy odafigyelsz rám :) és reagálsz az én válaszomra:) Kedved tőled,hála az égnek szülésem óta megoldódott a problémám:) :P

2015. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22%

Muszály változtatni rajta, ha szeretnél olyan gyerekeket, akikkel öröm lesz az életed és

akikre büszke lehetsz.

Ma már nyílt titok, hogy a szûlés utáni egy év döntô fontosságú a gyermeki agy kialakulásában.

Az az egy esztendô megalapozza az egész életét az iskolában és az életben.

Az anyatej és az anyával létesített fizikai kontaktot, semmi, de semmi nem pótolja.

Ezt már számtalan állatkísérlettel igazolták.

A cicin nôtt állátkák jóval ellenállóbbak még a stresszel szemben is. A tanulási,problémamegoldó képességük messze felette áll a nem cicizôkének.

Nem utolsó sorban, mindezeket én magamnak is bebizonyítottam, mert gyermekeim úgy gördülnek át az iskolákon, mint kés a vajon.

Az a kialakult véleményem, hogy az anyák nem is sejtik, mekkora a tét...

2015. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!