Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nekünk nem vált be az igény...

Nekünk nem vált be az igény szerinti szoptatás. Más is van így?

Figyelt kérdés
Több napon át próbáltam minden sirásra mellre tenni a babámat, de csak nyüglödttünk egész nap. Cicire raktam evett keveset majd bealudt, néhány perc múlva felébredt evett pár kortyot majd ismét aludt. Így ment egész nap. Egyszer sem lakott jól, és egyszer sem aludta ki magát. A tejem sem lett több, és semmi másra sem jutott idöm. A babám 2 hónapos. Lehet én csináltam valamit rosszul. Vagy nem ezt jelentené az igény szerinti szoptatás?
2015. júl. 3. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekunk se működött. Mert hasfajos volt de nagyon ha nem vártam meg a 2-2,5 órát két cicizes között szegeny kislányom szenvedett. Igy javult egy kicsit a pocakfajas, az elejen rengeteg tejem volt sokat is evett de 4 hónapos korában elkezdett fogyni, fejtem ittam sokat probaltam pihenni (fekve szoptattam) homeos bogyót nem szedhettem mert laktoz érzékeny vagyok (hasmenésem lett tole) semmi változás a kislányom meg uvoltott mert nem Kapta meg az adagját. Rángatta a cicimet, nekem megváltás volt a tápszer pótlás. Es neki is egy kiegyensúlyozott boldog baba lett es én is Megnyugodtam hogy tele a pocak. Kb 2-3 hétig őrlodtem mert én is olvastam a babamama oldalakat plusz anyám is lelkiismeret furdalást keltett bennem mert szerinte is annyi teje van mindenkinek amennyi a babának kell. De nem bántam meg a tápszert sot a masodik gyereknel nem gondolkoznék Ennyi ideig hamarabb potolnam.
2015. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy érti a "nem vált be"-t hogy nincs elég teje a kérdezőnek, pedig ezt egy szóval se írta.
2015. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Előző direkt irtam hogy rengeteg tejem volt de hasfajos volt a kislányom utolso előtti vagyok.
2015. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Kedves 8-as! a szoptatási tanácsadók egyetemet végzett egészségügyi szakemberek (védőnők, orvosok, szülésznők, ápolók). Lehet őket fikázni, csak semmi értelme. Mindösszesen az iszsz-t a helyén kell értelmezni... Szerintem neked magaddal van bajod, ne haragudj. Az egymás ősanyázása elég gáz.
2015. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elméletileg van elég tejem. A baba nem eszi meg a papirforma szerinti adagokat, de így is hízik, persze csak a minimumot. Eddig bárhogy csináltam nem lett több a tejem. Nagyon sok helyen olvasni, hogy az igény szerinti szoptatás azt jelneti, hogy minden sírásnál mellre kell tenni.
2015. júl. 5. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!