Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Befelé forduló mellbimbóm...

Befelé forduló mellbimbóm van. Bírok így szoptatni?

Figyelt kérdés
sajnos befelé forduló mellbimbóm van!és már nem sok van hátra hogy szüljek!nem hiszem hogy így tudok majd szoptatni!ez olyan rossz érzés!mit csináljak?előre is köszönöm a válaszokat!
2007. nov. 5. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Lehet kapni bimbó kiemelö (Ilyen müanyagot) nem tudom a pontos nevét azt szokták ajánlani és sokat segithet a mellszivó is ,mivel ilyenkor azért miután elkezd termelödni a tejcsi változik a mell szerkezete is a szivóval rá lehet erre segiteni hátha jobb lesz töle.Kitartás ne add fel.Grat a babához:)Két gyermekes és 35hetes kismama:)
2007. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kérdezz meg egy szoptatási szakértőt, biztosan tud segíteni!

Én hirtelen egyet tudok ajánlani fejből, őt megtalálod itt:

[link]

2007. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is befelefordulo melbimbom van,de ezt sajnos csak a korházba veték észre mikor nem sikerült a szoptatás.Ott kaptam kölcsön bimbo kimélött szilikon az anyagja,gyogyszertárba lehet kapni.De miutan a kisfiam nagyobb lett rösebben tudta szivni igy nem kellett már.Mondjuk nekem kicsi volt a babám(2.7300gr,49cm)szerintem ha nagyobb babád lesz akkor nem kell bimbokimélö.A cicid ne fejd mig meg nem szülsz(hogy kijöjön a bimbod)mert akkor méh összehuzodásod lehet és akkor elindulhat a szülés.Jó babázást
2007. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyik befele fordult,de a mielott a szajaba adtam "kinyomtam"es ahogy szopizott kinnt maradt,a korhazban mondtak hogy ez elofordul,de semmi gaz
2007. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!