Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért engedi el e cicit és...

Miért engedi el e cicit és sir keservesen?

Figyelt kérdés
Egy honapos eddig semmi baj nem volt most kb 1 hete csinálja 5 percig szépen szopizik,majd cibálja elengedi és keservesen sir.Próbáltam szopi után kifejni,mert azt hittem nincs benne tej,de volt.Van valakinek otlete miért csinálja ezt?Köszi a válaszokat.
2016. ápr. 30. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Talan bofiznije kell vagy a hasa faj. Nekem akkor volt ilyen.
2016. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre énis gondoltam,de bufiztetés után ugyan azt csinálja.Arra is gondoltam,hogy 5 perc alatt jol lakik aztán meg csak simán cumizna rajta,de mivel jön belöle idegesiti.Teljesen tanácstalan vagyok.
2016. ápr. 30. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az lesz. Nálam is így volt,csak nem sírt,hanem húzogatta a mellbimbóm.Aztán lassan beállt a kereslet kínálat , most meg azért húzogatja mert az ínyét dörzsöli vele :D
2016. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nàlunk is ez van. Néha azért amit ìrtàl,néha mert nem jön olyen gyorsan a tej,néha kakilnia kell közben,néha a büfi miatt. Első babànàl az is bezavart,hogy épp megjött utàna nemsokkal.


Ilyenkor vedd el tőle a cicit és büfiztesd ez az egy segìtett, aztàn ha sìrt kicsit/ megnyugodott akkor majd cicizik rendesen. Többet nem tudsz tenni.

2016. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam.Én már azt hittem,hogy valami komolyabb baj van,de ha zavarja,hogy jön belőle akkor hogyan altassam el.Tegnap este is egy óra hosszat sirt mire végre el aludt.
2016. ápr. 30. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet, túl lassan jön a tej, túl gyorsan jön a tej, nincs már benne olyan sok tej és jobban kéne neki szívni, fáj a hasa, büfiznie kell. Ha a súlya rendesen gyarapszik, valószínűleg semmi komoly, és magától be fog állni. Ilyenkor tedd a válladra, nyugtasd meg, majd tedd vissza. Ha ezt megtetted néhány alkalommal, és még mindig elégedetlen, próbáld meg a másik melledre rakni. Ha viszont két mellből eszik, az elsőt mindenképpen utána fejd ki, hogy ne csökkenjen a tejmennyiség.
2016. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt talán mindegyik gyermekemnél, ne ijedj meg. Talán inkább már csak cumizna, mert tele a pocak...
2016. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!