Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért erőltetik ennyire a...

Miért erőltetik ennyire a szoptatást?

Figyelt kérdés

Már van egy gyerekem 4 éves. Már a szoptatás gondolatától rosszul voltam előtte is, és utána sem változott. A kórházban persze nem mertem ellenkezni, amúgy sem kapott volna tápszert csak úgy kérésre. Minden egyes szoptatás szenvedés volt, nem fizikailag, hanem lelkileg. Bőgtem, öklendeztem, nagyon rossz érzéssel töltött el, hogy ezt kell csinálnom. Otthon végre abbahagyhattam. 1 hónapig még fejtem és cumisüvegből kapta, aztán elapasztottam, mert nem bírtam tovább, undorodtam magamtól.


Most szeretnék második babát, de ez az egy ami visszatart, hogy ismét keresztül kell menni ezeken a dolgokon. Beszéljek az orvossal, hogy nem akarok szoptatni? Nem szeretném, ha emiatt máshogy viselkednének velem, vagy akár a babával.


2016. júl. 20. 08:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
Itt is reklámozod...mit vársz? Fura a hozzáállásod...nem ítéllek el, de ezt ne várd el mindenkitől...Azért erőltetik, mert az a legjobb a babának és a legtöbb szülő a legjobbat akarja...Persze a tápszertől sem lesz baja
2016. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyik ismerősöm hasonló problémával küzdött, de ő szeretett volna ellene tenni, mert nem az a fajta, aki szőnyeg alá söpri a problémákat. Szerencsére olyan terpautát talált, aki maga is hasonló problémákkal küzdött, de sikerült kiderítenie a mögötte húzódó okokat (MINDEN esetben van ilyen) és megoldódott a probléma. Két személyes Hellinger családállítás tárta fel az okokat, amelyekről tudott, csak nem gondoltam volna, hogy összeffügenek ezek a dolgok. És ezzel az a gond, hogy ha a hasonló "puttonyt" nem teszed le, az csak ideig-óráig fog működni, az életm ás területén is fel fogja ütni a fejét más formában, sőt ezt a nők képesek generációkon keresztül hordozni.Leszögezem, én egy két lábbal a földön álló ember vagyok, nemigen hiszek az ilyesmiben, de kénytelen voltam fejet hajtani a probléma megoldása miatt. a terapeuta elérhetősége: antola.hu
2016. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!