Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túl sok tej miatt nem megy a...

Túl sok tej miatt nem megy a szoptatás?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon sok tejem van. Emiatt nem nagyon tud a babám a mellemből szopizni, mert egyszerűen ömlik a tej és fullad, sír. Próbáltam, hogy előbb lefejek valamennyit, de még akkor is olyan erős a tejleadó reflex, hogy egyelőre nem megy nekünk a szoptatás. A kérdésem az lenne, hogy az intim kapcsolaton kívül, amit így elvesztünk lehet emiatt bármi baja (nem a cumizavarra gondolok) a babámnak?

#tej #fejés #szoptatási gond
2016. okt. 13. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha erős a tejleadó reflex akkor próbalj meg fekve szoptatni hogy veled szemben van a babád, mert ha ömlik a tej akkor el tudja tolni a cicidet. Vagy úgy hogy ülsz az öledbe rakod veled szembe és úgy cicizik. Nekem ezek a pózok beváltak. Nekem is gyorsan jön és van mikor látom rajta hogy befullad. Olyankor mindig tartunk pihenőt is
2016. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy fejsz. Ne tedd, hagyd a gyerekre, hogy beállítsa a mennyiséget, ami neki kell. Ja és fekve szoptass, ahogy írták előttem.
2016. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is ez volt emiatt ne hagyd abba a szoptatast. El küldjem mit mondott nekem a szoptatási tanácsadó? Egyébként ezt egy hormon okozza. kB 6 hétig ilyen rossz. Nekünk még egy kis tejfehérje allergia is volt. Most 2 és fél hónapos és még mindig szoptatok már nincs fuldoklas.

Egyébként én is fel akartam adni... De híd el jobb lesz

2016. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hidd el
2016. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy az lll honlapján is találsz róla írást. Nem vagyok a híve a mindenáron szoptatasnak de ez orvosolható probléma:) ha gondolod ihatsz privit
2016. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a linket is. A fekve szoptatás úgy tűnik bejött. :) Remélem nem csak egynapos csoda lesz :) Ment a zöld mindenkinek!
2016. okt. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!