Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Különös, esetleg vicces dolog...

Különös, esetleg vicces dolog történt veled a szülés alatt?

Figyelt kérdés

Egy válaszban olvastam, h épp a kitoláskor tüsszentett az illető. Nekem a vajúdás alatt iszonyatosan égett a gyomrom, bár ez nem tudom mennyire számít különösnek.

Meséljetek veletek mi történt!


2010. júl. 26. 21:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Folytatás:De egy csomó mindent ott hagytak az ágy alatt:cumi,hascsikarás elleni gyógyszer a babának,mellápoló krém,nekünk már nem is kellet venni:D
2010. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem vicces...égett is a fejem miatta:

- úgy megszorítottam a dokinő ujját, hogy megdagadt neki:( ezért felhajtották az ágy oldalrácsát, hogy abba kapaszkodjak, azt szorongassam, de azt meg eltörtem...

2010. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

23.43! Én jót nevettem-az ágytörésen!:))

7 órás vajúdás után mégis császározni kellett,mert az oxitocin hatására kiderült,az előző császár hegje fáj.Ülök a műtőágyon,másodszorra sikerült az anesztesnek beadni a gerincembe a cuccost,amikor a lehajtott fejem alá benéz egy sapkás fej,s kérdi:Most nagyon csalódottak,hogy nem lesz meg rendesen a baba? Komolyan gondolkodóba estem,ki a fene ez a marslakó.Végül röhögve ennyit mondtam:Jó a sapkája,főorvos úr!

2010. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Örülök, h írtatok! Nagyon tetszenek! :D Írjatok még!
2010. júl. 27. 08:24
 15/28 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Én császárral szültem tavaly októberben. Az előkészítés és az érzéstelenítés után, mikor még várták az injekció hatását, folyton kérdezgettek a dokik, hogy éppen mit érzek. Mivel a kezem le volt kötve az infúzió miatt, teljesen elzsibbadt. Az egyik doki, mondta, hogy nem tudja mit érzek éppen, de ő "ott" azt érzi, hogy szorítja valaki. Hát én elkaptam szegénynek a zacsiját :) :) Azzal viccelődtünk, hogy ha már én boldoggá tettem őt, akkor ő is boldoggá tesz azzal, hogy a császár után csinál egy hasplasztikát :) Pechemre nem plasztikai sebész volt :)
2010. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát utolsó ez nagyon jó volt!

Engem megnézett a doki a vajúdóban és közölte velem, hogy na mehetünk is szülni. Hát akkor a szülésznő elkezdte levenni rólam a fájás mérőt. De annyit babrált vele, hogy nem birtam kivárni, már nem akartam még egy fájást ott megvárni. Lekaptam a szivhang figyelőt magamról, holott azt nem kellett volna, persze nem tudtam. Leugrottam az ágyról és mezitláb futottam és kerestem a szülőszobát, a szülésznő meg kiabált utánam hogy hova fut kismama. Igy visszagondolva már jót nevettem magamon, hogy milyen dilisnek nézhettem ki.

2010. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
Két fájás között elaludtam, annyira ki voltam merülve. Egész éjjelt végigvajúdtam, mire megszületett reggel 8.35-kor a fiam.
2010. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 órát vajúdtam a fiammal. Mikor végre a finisben voltunk, a szülésznő kiszólt a folyosóra: Kezdődik a szülés!

Erre én visszakérdeztem: Ki fog szülni? Volt nagy röhögés. Akkor jutott el a tudatomig, hogy én! :)

2010. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
2 fájás között elaludtam,mivel annyira hulla voltam,mert előző éjjel nem aludtam mert végig jóslóim voltak.sikerült is álmodnom közben.:)
2010. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, én azt hittem, csak én voltam ilyen elalvós. :-)
2010. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!