Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben, vagy a kórházba...

Szülés közben, vagy a kórházban történt veled vicces dolog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 12:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
2008-ban szültem a kisfiamat, nagyon szépen megkértem az orvost, hogy olyan szobába tegyen utána ahol vannak más anyukák is, beszédes tipus vagyok és utálok egyedül lenni. A szobában végül ketten feküdtünk de a másik anyukát hazaengedték másnap délelőtt. Eltelt egy nap teljes csendben, a kutya nem jött be hozzám, majd délután szóltam a dokinak, hogy hozzanak már ide valakit, éjszaka betoltak egy anyukát, másnap reggel láttam, hogy egy kínai lány az aki 3 szót tudott magyarul. A vicc az, hogy az egész osztály tele volt a mi szobánkon kívül. Örültem, hogy hazajöhettem, ez már csak visszagondolva mókás.
2010. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Én guggolva vajúdtam és a doki közölte, hogy megvizsgál, de ne feküdjek fel, majd mögém guggol, úgy nekem könnyebb. És hátulról először rossz helyen kezdett matatni, én szóltam rá, hogy ott nemigen tud méhszájat tapintani. A szülésznő, a párom, a doki, és én is nagyon röhögtünk:)
2010. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Burokrepesztés után telibetaláltam a szülésznőmet. Ráspriccelt a magzatvíz, úgy ugrott félre.
2010. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
A méhlepény szülése közben a doki kezéből kicsúszott a köldökzsinor, ami (párom elmondása szerint) olyan volt mint egy kerti slag mikor elszabadul. Én csak annyit láttam az egészből, hogy a doki hátraugrott és az arcát törölgette. :)
2010. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Jaj de jók,irjatok még:)))
2010. febr. 2. 14:07
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Az első kisfiamat 2003.-ban szültem.

1. Burokrepesztés.A dokimat deréktól lefele elöntötte a magzatvíz. Erre csak annyit mondott: "Kedves Erika! Ma már fürödtem." Aztán mondtam Neki hogy bocsi. Ő pedig lucsogó papucsba kiment átöltözni :)

2. Amikor már megszületett a kisfiam,utána ugye varrni kellett. De kiment a doki. Én meg ordítottam Neki, hogy :" Hé! Jóember! Ne hagyjon már itt!" aztán csak röhögött Ő is meg a szülésznőm is...de visszajött, és összevarrt. Nekem, és a többieknek is vicces volt.


Most más lesz a dokim,és a szülésznőm is, és remélem fogunk jókat röhögni :)


35 hetes :)

2010. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
mikor szültem a lányomat a férjem éppen éjszakás volt/rendőr/, így egyenruhába rohantunk a kórházba4Már leve ez vicces volt, mert halálra sápadt az ügyeletes szülésznő mikor ajtót nyitott.Aztán a férjem kapott egy papírruhát, abba jöhetett be a szülőszobába és mikor jöttek a fájások elkezdtem rajta tépni a ruhát ő meg aranyosan csak annyit mondott:"le ne tépd rólam, mert nincs rajtam alsógatya"én meg fájás közben közöltem vele, hogy és ki a jó francot érdekel4Utólag jól megmosolyogtam az egészet.
2010. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Előző vagyok, még az is eszembe jutott, hogy mikor megszületett a lányom a hasam ugyanolyan maradt egy csomó ideig a szülés után aznap.A fényképen fogom a lányom és közben olyan, mintha még mindig a hasamban lenne.mikor elküldtük a képet a rokonoknak az egyik megkérdezte, hogy kinek a gyerekét fogom,mert ő úgy tudja itt már túl voltam a szülésen.És úgy mondtuk neki, hogy az a lányunk.Jót röhögött milyen pocakom volt szülés után pár órával.
2010. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igazi családi vajúdás volt! A szobában a férjem, az ikertesóm, a felesége, a sógorom és az ő felesége és persze az anyósom is jelen voltak, és pompom csapatként szorítottak nekem! Amikor már csak pár perc választott el a tolás kezdetéhez, a szülésznő mondta a dokinak, hogy: Hogy fogunk ennyi embert innen kiküldeni 1 perc alatt?"

Nálam meg jött egy olyan igazán csúcsos kontrakció, amire az egész arcom eltorzult, és bár csendben voltam, de akkorát vertem az ablakpárkányra, hogy azt hittük leszakad, és ebben a pillanatban a sógorom elájult!

1 perc alatt kiürült a szoba, mivel 4-en kellettek az ájult sógoromhoz, és én meg feküdhettem fel a tolási fázis elkezdéséhez! :D:D

2010. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után a férjem közölte velem, hogy hú, de elfáradt. Én meg néztem rá bután, hogy TE fáradtál el? Mire ő csak hebegett-habogott, hogy jaj, édesem, hát igen, te feküdtél végig, nekem állnom kellett. Erre csak néztem rá, és közöltem vele, hogy igazából akármit mondasz, ebből már nem jössz ki jól. Mondta is, hogy tudja, ez rossz elszólás volt. Most így nem olyan vicces, de a takarítónő közben ott takarította fel a vérem, és ő nagyon jókat röhögött rajtunk.
2010. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!