Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Különös, esetleg vicces dolog...

Különös, esetleg vicces dolog történt veled a szülés alatt?

Figyelt kérdés

Egy válaszban olvastam, h épp a kitoláskor tüsszentett az illető. Nekem a vajúdás alatt iszonyatosan égett a gyomrom, bár ez nem tudom mennyire számít különösnek.

Meséljetek veletek mi történt!


2010. júl. 26. 21:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek adtak egy vizes ruhát, hogy törölgesse a homlokom, erre ő a sajátját törölgette inkább, mert nagyon melege volt. A szülésznő nevetve rászólt, hogy a kismamát kellene, de ő mondta, hogy neki nagy szüksége van rá:-) Én állandóan azt kérdezgettem tőle, hogy jól van-e, mert hulla sápadt volt.
2010. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát én előtte este óta nem ettem semmit reggel óta bent voltam a szülőszobán és nem is ehettem ha véletlen császár lenne a vége. 12 óra múlva megszületett a mi kis csodánk. Az első dolog az volt hogy mikor szültem a lepényt úgy robbant ki előlem szó szerint, hogy minden tiszta vér lett. Mint a gejzír úgy tört ki előlem a dokim fél karja, órája, minden vérben úszott, hát azon jót nevettünk és a dokim megjegyezte, hogy hát ilyet ő még nem látott.

A másik meg már mikor varrt össze (persze éreztem az egészet) Megkérdeztem a párom, hogy elvinne-e a mekibe (ott volt a kórház mellett), mert már rohadt éhes vagyok, hát azon is jót nevettek!!!

2010. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon kikészültem 12 óra szenvedés után. Éppen a végére elfogyott az összes erőm. A nagyon alacsony doki bácsim a Férjemet kérte meg, hogy segítsen kinyom belőlem a Fiamat. Felállt egy zsámolyra és teljes erejéből nyomta a hasamat. Azt hittem, hogy utolsó erőmet összeszedve ráordítottam, hogy eltöri a gerincemet. Innen néhány perc múlva megszületett a babám. Mikor már senki nem számított velem, tényleg az utolsó erőmet összeszedve felültem és közöltem:

"A következőt örökbe fogadjuk!".

Mindenki dőlt a röhögéstől.

Azóta eltelt 14 év és most újra babár várok. Nekem ennyi idő kellett, hogy újra nekifussak. O:)))

2010. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

jaj, lányok, ezek a történetek Nekem most olyanok, mint egy falat kenyér...

38+3hetes vagyok, és irtóra parázok, de a hszólásaitokkal kicsit viccesebbnek látom a dolgokat, hogy lehet így is...


Köszönöm Nektek, és a kérdésfeltevőnek is!!!

2010. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Szívesen kedves 38+3! :) Ne félj a szüléstől, csak készülj a legrosszabbra, és akkor attól csak jobb lesz. Én is így mentem neki. Tudtam, h nagyon fog fájni, és tudtam, h így vagy úgy, de ki kell jönnie. Hát fájt, fájt, de elviselhető volt. És egész gyorsan vége lett. Kívánok Neked is könnyű és gyors szülést! Majd írd meg a végeredményt!

De úgy látom nem akarnak tovább szaporodni a sztorik. :( Kiemelés előtt is ennyi volt. Írjatok!

2010. aug. 2. 20:24
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. :-)

Igen, igen, írjatok! Akár az apukák is írhatnának, akik bennt voltak, és esetleg Ők éltek át vmi vicceset, vagy érdekeset...:-)


Remélem majd ha túlleszek, akkor Én is tudom itt gazdagítani a repertoárt. :-)


szió

38+3 :-)

2010. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is bealudtam a fájások között, és a férjem felébresztett, hogy horkolok. :))


Nem sikerült tágulnom, így császár lett. A szülőágyról át kell fektetni a műtős ágyra (mert lábon nem lehet bemenni a műtőbe). Hát 100 kg felett voltam, és jött egy beteghordó srác, aki kb 1 fejjel alacsonyabb volt mint én, és volt benne vagy 60kg. Mondja kapaszkodjak a nyakába!! Én meg visszakérdeztem, hogy meg akarsz halni??


Mikor már "lezsibbasztottak" a műtéthez, valami műtős fiú rám szólt, hogy ne rudosódjak! Persze csak viccből. Ott is elaludtam, a műtét közben. Úgy ébresztgettek. :)

2010. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem vicces, de a fájások között én is aludtam. Csak onnan jutott eszembe, hogy most sokan írták. 3 óra alatt lezavartam a szülést, de én ebből aludtam vagy 2 órát :) :) Pedig nem is éjjel volt, hanem totál nappal.

A végén a tolófájásoknál már ébren voltam, ott olyan jókedvem lett, hogy mindjárt "végzünk", hogy csak vigyorogtam, mint a tök. A doki el is kérte a fényképezőgépet, és csinált rólam egy fotót az utolsó tolófájás előtt, ha nem lenne fülem, körbefutott volna a szám a fejemen :)

2010. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!