Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor megszületik a baba,...

Amikor megszületik a baba, rögtön tesznek rá karszalagot, vagy valamit, amivel meg lehet különböztetni a többi babától, mielőtt elviszik?

Figyelt kérdés
Félek, hogy elcserélik a gyereket, hogyan biztosítják, hogy ez ne történhessen meg?
2023. júl. 23. 02:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem tettek rá karszalagot mindjárt(mondjuk az egyetlen voltam aki akkor szült.ket kismama vajudott,de baba csak a fiam volt akkor a szülőszobán),de ahogy megláttam a fiamat,azonnal a szemembe égett az arca.hulyeseg,hogy minden baba egyforma,én sok ezer közül is megismertem volna a fiamat.
2023. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Már a születés előtt kiírta a szülésznő a karszalagot. Amint megszülettek, elvágták a köldökzsinórt és rájuk rakták a karszalagot. Utána meg is kaptam őket. Míg varrtak is foghattam őket. Utána elvitték kicsit rendbeszedni és felöltöztették őket, majd hozták is vissza.
2023. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!