Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 újnyira nyitva,holnap...

3 újnyira nyitva,holnap indítanak, túlléptem a termint. Többedik gyerek,mire számíthatok? Tényleg jobban fáj? Oxitocin indítás lesz

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
*ujjnyira
2023. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,látom nem bírtad ki 😁

Siettem,és ideges is vagyok.

2023. szept. 28. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

És ha nem sietsz, akkor tudsz helyesen írni? Olyankor mennyit kell gondolkodnod egy-egy szó helyesírásán? Mert ennél bugyutább kifogás nincs, minthogy azért nem ír valaki helyesen, mert siet. Ha tudok helyesen írni, akkor sietve és idegesen is tudok, ez egyiknek sem függvénye.


Amúgy gondolom nem Magyarországon élsz, mert nem terminust, hanem termint írtál, ami pl. Vajdaságban szerb hatásra használatos. Na már most az indítás protokollja kórházanként is változó, nem hogy országonként.

Nem, nem fáj jobban.


"Oxitocin indítás lesz" Miért kéne az oxitocint indítani? :D

Akartad mondani: oxitocinos szülésindítás.

2023. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a második gyerekemet indították burokrepesztéssel és oxitocinnal, 2 ujjnyira voltam nyitva. Nagyon fájt (bár szerintem nem jobban, mint az első, aki magától indult), cserébe szűk 2 óra alatt megszültem gátvédelemmel. Én egyáltalán nem bánom, hogy így történt.
2023. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm neked,nem tudom mire számíthatok,de bízom a legjobbakban,és hogy gyors szülés lesz. ♥️
2023. szept. 28. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

2. babával indítottak :) burok repesztes ,oxi .Fájt nem kicsit de első szulesemhez képest (23ora vajúdás)jobb élmény volt .És 3 óra alatt még volt a baba !

Gyors szülést kívánok neked is !

2023. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!